pashaBiceps wraca do esportowego Counter-Strike'a

Jarosław "pashaBiceps" Jarząbkowski zagrał w swoim pierwszym oficjalnym meczu CS:GO od grudnia ubiegłego roku, kiedy nadal reprezentował Virtus.pro.

Legendarny gracz dołączył do zespołu polskich debiutantów Youngsters (pasha, tudsoN, jedqr, Czapel i Goofy). Pierwszy mecz zagrali wczoraj przeciwko Epsilon w lidze online o nazwie UCC Summer Smash. Chociaż Youngsters przegrali 2-0, pashaBiceps spisał się dobrze, z 40 zabójstwami i 36 śmierciami. Był zdecydowanie najlepszym graczem w swojej drużynie. Przebieg tego meczu możecie zobaczyć tutaj.

pashaBiceps podpowiedział wczoraj na Twitterze, że jego kolega z byłej drużyny, Filip "NEO" Kubski, nie dołączy do niego w nowej przygodzie. Weteran przeszedł do FaZe Clan na zastępstwo za Daurena "AdreN" Kystaubayeva i przejmie rolę lidera w grze dla międzynarodowego zespołu. Więcej o zmianie w FaZe możecie przeczytać tutaj.

pashaBiceps od czasu rozstania z VP często streamuje grę w FPLu czy matchmakingi. Virtus.pro zwolnił go w lutym, po tym jak spędził prawie pięć lat w rosyjskiej organizacji.

Wygrał wielkie turnieje z VP, w tym Major EMS One w Katowicach w marcu 2014 roku czy pierwszy sezon ELEAGUE w lipcu 2016 roku. Jego ostatnie znaczące trofeum z Virtus.pro podniósł na DreamHack Masters Las Vegas w lutym 2017 r., czyli ponad 2 lata temu.

Ponieważ Youngsters nie ma jeszcze powiązań z żadną profesjonalną organizacją, nie wiadomo, czy pashaBiceps będzie grać dla nich, aby posuwać się do przodu.