Wydarzenie Żelaznej Korony już się zaczęło w Apex Legends!

Rozpoczęło się wydarzenie Iron Crown Collection w Apex Legends.

Wydarzenie Respawn mające na celu zwiększenie Battle Passa dzięki większej ilości treści w końcu dotarło w połowie drugiego sezonu. Nowe skórki, tryby gry i łupy zostaną dołączone do wydarzenia dla fanów Apexa.

 

Oto lista, co zawiera event związany z Kolekcją Żelaznej Korony.

Tryb solówek

Najbardziej pożądana przez fanów funkcja od momentu premiery jest już dostępna: tryb solo. Gracze skłonni do samodzielnej rozgrywki mogą w końcu to zrobić, nie będąc oskarżonym przez resztę zespołu. Tryb tymczasowy ustawia pojedynczo graczy, aby zobaczyć, kto będzie ostatnim na placu boju.

Przejęcie miasta


Oprócz solówek na Kings Canyon pojawi się także tryb przejmowania miasta. Obok Thunderdome będzie istniał diabelski raj, a dzięki skokom i pierścieniom ognia gracze mogą walczyć jeden na jednego w tym trybie gry.

Nowe skórki

Wraz z wydarzeniem nadchodzi także zestaw skórek dla ośmiu legend. Skórki mają w większości motyw średniowiecznego rycerza, a postacie takie jak Pathfinder i Bloodhound noszą zbroje i kolczugi. Te skórki są uzupełnieniem już wydanych skinów Jade Tiger Octane i Prince of Darkness Caustic.

Pamiątka Bloodhounda

New heirloom for Bloodhound -_- from r/apexlegends

Wreszcie druga pamiątka dotarła do Apexa, by towarzyszyć nożowi Wraith. Topór Bloodhounda, na którym widnieje czerwonooki kruk na jego głowie, zostanie wydany wraz z wydarzeniem Kolekcji Żelaznej Korony.

Wydarzenie Kolekcji Żelaznej Korony obejmie również podwójny weekend XP i dodatkowe pakiety łupów. Wydarzenie potrwa do 27 sierpnia, więc korzystaj póki możesz.

Na Pograjniku znajdziesz więcej informacji i ciekawostek o Apex Legends. Dołącz do naszego serwera Minecraft EasyHC z wersją 1.8, ID: mc.pograjnik.pl. Śledź nasze media społecznościowe, by być ze wszystkim na bieżąco - InstagramFacebook Twitter.