What Remains of Edith Finch za darmo na Epic Games Store

Dodał: Criketon | Data dodania: 10-01-2019 22:57 | Kategoria: Gaming | Wyświetlenia: 58

Epic Games wprowadziło kolejną zachętę dla właścicieli PC, zastanawiając się, czy powinni przenieść się do sklepu i programu uruchamiającego. Oznacza to darmową grę co dwa tygodnie do końca roku. Najnowszym tytułem do pobrania jest What Remains of Edith Finch, który jest bezpłatny przez ograniczony czas, począwszy od dzisiaj.

Wersja z Edith Finch na system Windows jest dostępna do 24 stycznia godziny 17:99 czasu polskiego. Gra twórców Giant Sparrow z roku 2017 zdobyła uznanie wielu krytyków. Za atmosferyczną eksplorację smutku, połączoną z tajemnicą odkrytą przez wiele retrospekcji. Krótka gra o Edith Finch sprawia, że jest to łatwy wybór na popołudnie, do tego za darmo.

Darmowe gry są najnowszymi z serii wielkich gier stworzonych przez Epic Games, aby promować rynek. Podział przychodów jest znacznie bardziej korzystny dla deweloperów niż to, co oferuje Valve tym, którzy sprzedają swoje gry na Steamie. Epic odebrał kilka dużych gier od Steam, w tym Hades, Ashen i nadchodzące Tom Clancy's The Division 2.