Warcraft: Orcs & Humans oraz Warcraft II Battle.net Edition już dostępne na GOG.COM

Dodał: Sylo | Data dodania: 28-03-2019 23:59 | Kategoria: Gaming | Polubienia: 0 | Wyświetlenia: 27

Battle.net Nawiązał współpracę z GOG.COM, aby ponownie wydać klasyczne strategie czasu rzeczywistego, które zapoczątkowały sagę Warcraft – Warcraft: Orcs & Humans oraz Warcraft II Battle.net Edition z dodatkiem Beyond the Dark Portal. Gracze mogą odkryć na nowo tytuły, które dały początek całemu uniwersum. Gry są dostępne w wersji cyfrowej, po raz pierwszy bez zabezpieczeń DRM, wyłącznie na GOG.COM!

W Warcraft: Orcs & Humans gracze przeniosą się w czasy pierwszej wojny o Azeroth. Będą musieli wybrać jedną ze stron i zbudować armię ludzi lub orków, by zniszczyć siły swojego wroga. Warcraft II wraz z dodatkiem umożliwia walkę na morzu dzięki licznym jednostkom pływającym oraz wprowadza więcej ras, z których składają się Przymierze i Horda. Do ludzi i orków dołączają w tej grze między innymi elfy, trolle i krasnoludy.

Wersję gry Warcraft: Orcs & Humans dostępną na GOG.COM zoptymalizowano tak, aby działała na współczesnych systemach operacyjnych. Tymczasem gracze, którzy kupią Warcraft II na GOG.COM, otrzymają dwie wersje. Pierwsza jest wzbogacona o obsługę wyświetlaczy o wysokiej rozdzielczości i tryb wieloosobowy w sieci lokalnej, a druga to wersja klasyczna ze swojego okresu, z oryginalną grafiką SVGA i dobieraniem graczy z pierwotnej wersji serwisu sieciowego Battle.net.

Grę możecie nabyć na GOG.COM pod tym adresem: https://www.gog.com/game/warcraft_bundle