Tryb solo, nowe skiny i waluta są już dostępne w Apex Legends!

Wydarzenie "Kolekcja Żelaznej Korony" w Apex Legends jest teraz dostępne w nowej aktualizacji, przynosząc ze sobą nowy, tymczasowy tryb solówek i co najmniej siedem stylowych skórek postaci, które łączą średniowieczną zbroję, postapokaliptyczny wygląd, odzież piracką i inne motywy.

Kolekcja Żelaznej Korony jest większa, znacznie droższa i bardziej skomplikowana niż się spodziewaliśmy. Dodaje zupełnie osobny system odblokowywania dla 24 ograniczonych czasowo przedmiotów legendarnych i epickich - mieszankę skórek postaci, skórek broni i innych mniejszych przedmiotów. Dodaje również osobną walutę sezonową, Korony, do odblokowywania oddzielnych przedmiotów w Iron Crown Event Shop. Zdobywasz Korony, wykonując specjalne wyzwania z Iron Crown..

Możesz zdobyć maksymalnie dwa pakiety Iron Crown, wykonując zadania "Ukończ 20 codziennych wyzwań" i "Zadaj 25 000 obrażeń", ale przeważnie można je kupić za Monety Apex. Główna różnica polega na tym, że paczki Żelaznej Korony kosztują 700 monet, a nie 100. Podobnie jak zwykłe paczki, paczki Iron Crown zawierają trzy rzeczy, ale z pewnością dwa z nich są Koronami, co oznacza, że zasadniczo zawierają tylko jeden przedmiot.

Specjalny przedmiot Heirloom, drugi tak wysoki przedmiot w grze, "Raven's Bite" Bloodhounda, można kupić tylko za 3500 Monet Apex, czyli 35 $. Topór Bloodhounda można kupić dopiero po odblokowaniu 24 innych przedmiotów w zestawie.

Jak wyjaśniono w pełnych szczegółach wydarzenia, które są widoczne w grze, niewydane Korony zostaną zamienione na równoważną ilość metali wytwarzających wierzchołek po zakończeniu wydarzenia.

Niektóre skórki z kolekcji Iron Crown są jak dotąd najlepiej wyglądające Apex, szczególnie nowe legendy Lifeline, Bloodhound i Wraith. Ale nie spodziewałem się, że pakiety, w których się znajdują, będą siedmiokrotnie droższe niż normalne pakiety Apex lub że będą tak trudne do zdobycia dla graczy grających bezpłatnie.

Z mniejszych wiadomości mapa Apex nadal się zmienia wraz z tą aktualizacją. Beznogi śmiałek Octane przejął zachodnią krawędź mapy i zrzucił coś w rodzaju ekstremalnego sportowego placu zabaw z ognistym pierścieniem na środku kilku ramp i skoczni. Mogło to być ukłonem w stronę niedawnego turnieju Apex na X Games w Minneapolis, który został później anulowany z transmisji na ESPN2

Dowiedzieliśmy się również, że Respawn będzie prowadzić weekend z premią XP od piątku do niedzieli. Poniżej znajdują się zdjęcia z nowymi skórkami.

Na Pograjniku znajdziesz więcej informacji i ciekawostek o Apex Legends. Dołącz do naszego serwera Minecraft EasyHC z wersją 1.8, ID: mc.pograjnik.pl. Śledź nasze media społecznościowe, by być ze wszystkim na bieżąco - InstagramFacebook Twitter.