Tryb 5v5 na same snajperki w CoD: Mobile!

Starając się zadowolić swoją gigantyczną bazę graczy, Call of Duty: Mobile dodał tryb gry tylko z karabinami snajperskimi.

Jak sama nazwa wskazuje, w trybie pięciu na pięciu można grać tylko snajperkami. Odtwarzanie na wszystkich pięciu mapach CoD: Mobile, każdy mecz trwa do momentu, gdy jedna drużyna osiągnie 40 zabójstw lub do upływu 10 minut.

Na początku gry gracz mają do wyboru dwa karabiny snajperskie: DL Q33 i Arctic .50. Nie martw się, jeśli nie masz odblokowanych tych broni w wyposażeniu, ponieważ nadal możesz nimi grać w tym trybie. Pistolety są również w pełni załadowane z dodatkami. Tryb jest ograniczony czasowo i będzie otwarty do 24 października.

Gracze mogą wykonywać określone misje, aby uzyskać skrzynki, kredyty, a nawet ramkę Task Force 141.

Niedawno Activision zaprezentowało grę z bronią i tryby bezpłatne dla wszystkich przez ograniczony czas. Tryb darmowy dla wszystkich został zamknięty dzisiaj i został zastąpiony trybem tylko dla snajperów. Gra mobilna będzie otwarta przez kolejne 26 dni.

Na Pograjniku znajdziesz więcej informacji o mobilnej wersji Call of Duty, tak jak o wersji Modern Warfare. Śledź nasze media społecznościowe - Facebook, Instagram i Twitter - by być ze wszystkim na bieżąco!