Tencent i PUBG Corp poprowadzą turniej w Indiach o 142 tysięcy dolarów

Dodał: Criketon | Data dodania: 13-01-2019 01:30 | Kategoria: E-sport | Polubienia: 0 | Wyświetlenia: 95

Twórcy gier, tacy jak Tencent Games i PUBG Corp. będą kontynuować wsparcie dla esportów PUBG Mobile w Indiach dzięki serii OPPO PUBG Mobile India 2019, otwartemu turniejowi o puli nagród 142 000 $. Sponsor wydarzeń i marka smartfonów OPPO dostarczy swoje produkty jako dodatkowe wsparcie nagród.

Oprócz przyznawania nagród najlepszym zespołom podczas imprezy, India Series będzie wypłacać nagrody pieniężne za różne nagrody MVP w zależności od konkretnych obszarów rozgrywki.

Tencent i PUBG Corp. przeprowadziły kilka turniejów dla mobilnej wersji PlayerUnknown's Battlegrounds w 2018 r. , w tym pulę nagród o wartości 600 000 $, wieloregionowy PUBG Mobile Star Challenge, a także inne wydarzenia w Indiach - Campus Championship.

"Rozwój PUBG Mobile z ulubionej gry do jednej z najlepszych gier w Indiach jest ogromnym potwierdzeniem naszych starań, aby zapewnić graczom wysoką jakość rozgrywki, oferując graczom zarówno rywalizację, jak i rozrywkę", powiedział Aneesh Aravind, dyrektor generalny Tencent Games w Indiach w oświadczeniu. "Zależy nam na budowaniu ekosystemu dla zrównoważonych graczy w Indiach. Mistrzostwa Campus w PUBG Mobile w październiku były świetnym początkiem, a przy wsparciu OPPO, czekamy na to, aby PUBG Mobile India Series 2019 stało się kolejnym wielkim wydarzeniem esportowym w Indiach."

Podczas gdy wiele tradycyjnych esportów pozostaje słabo rozwiniętymi w Indiach w porównaniu z innymi regionami, wsparcie kraju dla PUBG Mobile przewyższa wiele czołowych regionów, takich jak Ameryka Północna i Europa. Gra była wydarzeniem z okazji pierwszego w historii DreamHacka w Indiach w Mumbaju. Ponadto w Dubaju odbyły się globalne finały konkursu PUBG Mobile Star Challenge, wnosząc zespoły z całego świata do regiony rzadko wybieranego a międzynarodowe mistrzostwa.