Szczegóły nowej aktualizacji 0.14.0 w PUBG Mobile - już 14 sierpnia!

Data wydania nowej aktualizacji 0.14.0 do PUBG Mobile została w końcu ujawniona. Aktualizacja rozpocznie się 14 sierpnia i wprowadzi nowy tryb zombie do gry battle royale.

Nowy tryb zombie został wspomniany podczas finałów wiosennego splitu PUBG Mobile Club Open w zeszłym miesiącu. Wersja beta 0.14.0 ujawniła, jak będzie wyglądał nowy tryb zombie. Tryb będzie się nazywał "Infekcja" i w będą mogły w nim rywalizować dwie drużyny. Jedna drużyna będzie obrońcą, a druga zombie. Tym, co sprawia, że ten nowy tryb jest tak ekscytujący, jest to, że gracze mogą teraz grać jako zombie.

Obrońcy mogą podnosić i używać broni palnej, podczas gdy zombie będą musiały polegać na atakach w zwarciu i specjalnych umiejętnościach, aby pokonać żywych. Obrońcy atakowani przez zombie dołączą do armii nieumarłych. Po zakończeniu odliczania zombie wygrywają, jeśli wszyscy obrońcy zostaną zabici. Jeśli tak się nie stanie, obrońcy zostaną zwycięzcami, nawet jeśli tylko jeden obrońca ocaleje.

W wersji beta pojawił się także nowy system postaci. Każdemu graczowi zostanie przypisana postać, która ma predefiniowaną umiejętność specjalną. Te umiejętności są ograniczone do trybów Evo Ground i nie można ich używać w meczach klasycznych. Jedną z tych postaci jest Victor. Jego specjalna umiejętność polega na skróceniu czasu przeładowywania dział maszynowych.

W związku z tematem siedmiu mórz, o czym PUBG Mobile wspomina od kilku tygodni, tło menu gry zostało zmienione na port ze statkami z tyłu. Do obszaru odrodzenia Erangela dodano także strój i emotką z siedmiu mórz oraz łódkę w stylu pirackim.

Wprowadzone zostaną również zmiany interfejsu użytkownika w menu, które będzie bardziej uporządkowane. Karta wyboru mapy otrzymała również zupełnie nowy interfejs. Lobby oczekiwania w grze również będzie miało helikoptery.

Wreszcie tryb Deathmatch doda AWM do mapy. AWM będzie obecna na środku mapy, zastępując M249 i tylko jedna osoba może ją podnieść. Pełne uwagi dotyczące aktualizacji powinny zostać wydane za kilka dni.

Na Pograjniku znajdziesz więcej informacji o PUBG Mobile, jak i o komputerowej wersji gry. Dołącz do naszego serwera Minecraft EasyHC z wersją 1.8, ID: mc.pograjnik.pl. Śledź nasze media społecznościowe, by być ze wszystkim na bieżąco - InstagramFacebook Twitter.