Sprawdź, ile pieniędzy wydałeś w League of Legends!

Riot Games uruchomiło stronę internetową, która pozwala dokładnie sprawdzić, ile pieniędzy wydałeś w League of Legends na swoim koncie.

Jeśli wydałeś spore pieniądze na Ligę od czasu otwarcia konta, jednak wiele lat temu, może być trochę bolesne zobaczyć pieniądze, które zainwestowałeś w grę i wyobrazić sobie, na co mógłbyś teraz wydać te pieniądze.

Sprawdź ten link i zaloguj się na swoje konto, a zobaczysz ile pieniędzy wydałeś. Powinien się pojawić czerwony przycisk "Show Me The Money", który możesz kliknąć na stronie, a pojawi się obraz z liczbą gotówki.

Ludzie na Reddicie również dzielili się swoimi historiami o wydatkach, a niektórzy wydawali oszałamiające kwoty na tę grę w ciągu ostatnich kilku lat na skórki i inne rzeczy związane z ich wirtualnym kontem.

Przerażające jest myślenie, że Riot Games ma możliwość natychmiastowego usunięcia Twoich kont, zabrania wszystkich wirtualnych towarów i wszystkich przedmiotów, na które wydałeś prawdziwe pieniądze.

Ostrożnie wydawajcie pieniądze i użyjcie tego linku, aby śledzić swoje nawyki wydawania pieniędzy i lepiej kontrolować siebie w przyszłości.

Na swoim koncie nadal mam '0$', a Ty? Podziel się swoimi wydatkami w komentarzu pod postem o tym temacie na naszych social media - Instagramie, Facebooku i Twitterze.

Na Pograjniku znajdziesz więcej informacji i ciekawostek o League of Legends.