Spike Volleyball na konsole i PC już w przyszłym miesiącu!

Dodał: Criketon | Data dodania: 05-01-2019 20:35 | Kategoria: Gaming | Polubienia: 0 | Wyświetlenia: 131

Następną symulacyjną grą sportową jest Spike Volleyball na PlayStation 4, PC z systemem Windows i Xbox One. Pojawi się 5 lutego.

Żeby było jasne, to nie jest siatkówka plażowa, która miała pamiętną historię w popularnych grach wideo, osiągając szczyt 15 lat temu. To siatkówka na poziomie olimpijskim, ponieważ 50 drużyn narodowych zakwestionuje wersję dla sześciu graczy, która jest rozgrywana na stadionach.

Spike Volleyball została stworzona za pomocą silnika Unreal Engine 4 i będzie zawierała zarówno drużyny męskie, jak i żeńskie. Przechwycone ruchy sportowców i tradycyjne elementy stylu prezentacji telewizyjnej pomogą dopracować wygląd. Lokalny tryb i online dla wielu graczy jest dostępny, podobnie jak tryb kariery. Gra będzie kosztować 39,99$ (około 180 złotych).

Spike Volleyball zostało opracowane przez Black Sheep i opublikowany przez Bigben Interactive. Bigben, z siedzibą we Francji, w zeszłym roku po raz pierwszy wydał grę o tematyce tenisowej (po raz pierwszy od 2011 roku) publikując Tennis World Tour, wyprodukowany przez absolwentów serii Top Spin 2K Czech.