Specjalne pakiety Apex Legends Lifeline Edition i Apex Legends Bloodhound Edition dostępne od dziś!

Legendy, radujcie się! Specjalne pakiety Apex Legends Lifeline Edition i Apex Legends Bloodhound Edition są już dziś dostępne dla Xbox One, PlayStation®4 i PC w wybranych sklepach.

 

Oba pakiety Apex Legends oferują graczom nowe treści związane z wybraną przez nich Legendą - czy to uzdrawiającą ich oddział Lifeline, czy też śledzącą ich ofiary Bloodhound. Każda edycja specjalna zawiera ekskluzywną skórkę Legendy, zestaw akcesoriów oraz monety Apex, które można wydać w dowolny sposób.


Edycja Lifeline:

Legendarna skórka „Anioł stróż” dla Lifeline

Legendarna skórka „Przewodniczka zmarłych” dla Flatline

Wyjątkowy sztandar „Skrzydlata strażniczka”

Wyjątkowa odznaka „Anielskie porażenie”

1000 monet Apex

Edycja Bloodhound:

Legendarna skórka „Zastraszacz” dla Bloodhound

Legendarna skórka „Dostawca gniewu” dla Prowlera

Wyjątkowy sztandar „Diabelsko mi”

Wyjątkowa odznaka „Dręczyciel”

1000 monet Apex

W tym tygodniu w Apex Legends rozpoczęło się również wydarzenie na Halloween - Walcz lub Płacz, które obejmuje całkowicie nowy, ograniczony czas trwania trybu solowego Shawdowfall. Od 5 listopada, wydarzenie to oferować będzie również ekskluzywne wyzwania, w ramach których gracze mogą znaleźć darmowe łupy, a także specjalne pakiety Halloween Event Apex Packs. Gracze, którzy chcą odblokować specjalne przedmioty z okazji Halloween, mogą to zrobić, korzystając z 1000 monet Apex z wybranej przez siebie detalicznej wersji Apex Legends.

Na Pograjniku znajdziesz więcej informacji o Apex Legends. Śledź nasze media społecznościowe - Facebook, Instagram i Twitter - by niczego nie przegapić!