Skrzynki i klucze znikają z Rocket League!

Psyonix, twórca Rocket League, ogłosił, że zespół wraz z wydawcą Epic Games usuwa z gry skrzynie z łupami, które są znane graczom jako "skrzynki".

Skrzynie istnieją w Rocket League od 2016 roku i były inspirowane skrzynkami i kluczami z Counter-Strike: Global Offensive. Gracze mogli zdobywać skrzynie, grając w grę, ale aby je otworzyć, trzeba było kupić klucz z prawdziwą walutą.

Otwarcie skrzynki dawało graczom szansę na zdobycie rzadkich i unikalnych przedmiotów, a społeczność używa kluczy jako sposobu na wymianę przedmiotów innego gracza, zamiast testować swoje szczęście otwierając skrzynie. W Rocket League powstała gospodarka, ale klucze i skrzynki zostaną usunięte jeszcze w tym roku.

W oświadczeniu twórca powiedział, że "tutaj, w Psyonix i Epic Games jako całości, poświęcamy się tworzeniu najlepszych możliwych doświadczeń dla naszych graczy na całym świecie".

Oś czasu z dodatkowymi informacjami na temat nowego systemu zostanie udostępniona w nadchodzących miesiącach, ale ogłoszenie porównuje usuwanie skrzyń z decyzją podjętą przez Epic Games w Fortnite Save the World o usunięciu skrzynek z łupami.

Na Pograjniku znajdziesz więcej informacji i ciekawostek o grach. Dołącz do naszego serwera Minecraft EasyHC z wersją 1.8, ID: mc.pograjnik.pl. Śledź nasze media społecznościowe, by być ze wszystkim na bieżąco - Instagram, Facebook i Twitter.