Shroud wątpi w tryb solo w Apex Legends?

Było mnóstwo szumu wokół najnowszego trybu solo w Apex Legends, a jednak Michael 'shroud' Grzesiak uważa, że nie odniesie on takiego sukcesu, jakiego wielu fanów się spodziewa.

Były zawodowiec w Counter-Strike'u i popularny streamer wyjaśnił swój proces myślowy, dlaczego solówki w Apexie okażą się niewypałem, mówiąc, że jedną z największych obaw trybu jest równowaga umiejętności postaci w porównaniu do gry grupowej.

"Możliwe, że nie zamierzają wyrównywać umiejętności postaci, dlatego gra nie będzie za dobra na solówkach" - powiedział shroud. "Myślę, że ukaże się na ograniczony czas przez dwa tygodnie, ludzie będą próbować, i go znienawidzą. Wtedy Respawn anuluje to i prawdopodobnie już nigdy tego nie zrobią".

Cały problem z solówkami polega na tym, że gra stworzona z myślą o grze zespołowej dla trzech graczy - jest zbyt wiele mechanizmów, które w ogóle nie są przydatne w kolejce solo, a dużą częścią Apexa są Twoje umiejętności współpracy z wieloma różnymi legendami.

Właśnie dlatego Respawn Entertainment musiałoby ponownie zbalansować i całkowicie zmienić grę, aby tryb działał, ale jest mało prawdopodobne, że Respawn to zrobi. Możesz wypróbować solówki, gdy tryb rozpocznie się we wtorek 13 sierpnia.

Na Pograjniku znajdziesz więcej infromacji i ciekawostek o Apex Legends. Dołącz do naszego serwera Minecraft EasyHC z wersją 1.8, ID: mc.pograjnik.pl. Śledź nasze media społecznościowe, by być ze wszystkim na bieżąco - Instagram, Facebook i Twitter.