Rosja wygrywa PUBG Nations Cup 2019!

Drużyna Rosji została koronowana na zwycięzców pierwszego Pucharu Narodów PUBG, który odbył się na arenie Jangchung Arena w Seulu w Korei Południowej.

Rosja wyglądała na turnieju na silną od samego początku, ale nadał była trzecim zespołem pod koniec pierwszego i drugiego dnia. Korea Południowa poprowadziła tabelę punktów na koniec pierwszych dwóch dni, ale nie mogła dzisiaj powtórzyć tego wyniku.

Nawet po pierwszych dwóch rundach ostatniego dnia drużyna gospodarzy wyglądała na faworytów do wygrania turnieju gwiazd. Korea Południowa zajęła trzecie miejsce w pierwszym meczu trzeciego dnia, a następnie zdobyła kolację z kurczakiem w drugim meczu.

Ale ostatnie trzy gry całkowicie zmieniły losy konkurencji. Drużyna koreańska najwyraźniej straciła równowagę, zdobywając zaledwie siedem punktów w tych trzech meczach.

Poza Rosją żaden inny zespół nie zdołał wykorzystać rozczarowujących wyników Korei. Drużyna Wietnamu, która była na drugim miejscu pod koniec drugiego dnia, miała kilka średnich gier ostatniego dnia, zdobywając zaledwie 40 punktów. Szesnaście z tych punktów pojawiło się w pierwszym meczu trzeciego dnia, gdzie zajęli drugie miejsce za Kanadą.

Drużyna Kanady wygrała pierwszy mecz tego dnia, podobnie jak drugiego dnia. Zajęli także drugie miejsce w trzecim meczu, co pomogło im skoczyć cztery miejsca w tabeli punktów, aby zdobyć trzecie miejsce w PUBG Nations Cup 2019.

Oto ostateczne wyniki tego turnieju: 

1. Rosja (127 pkt.)

2. Korea Południowa (123 pkt.) 

3. Kanada (106 pkt.)

4. Wietnam (103 pkt.)

5. Niemcy (102 pkt.)

6. Tajlandia (96 pkt.)

7. Chiński Tajpej (92 pkt.)

8. Chiny (87 pkt.)

9. Argentyna (79 pkt.)

10. Stany Zjednoczone (69 pkt.)

11. Japonia (69 pkt.)

12. Turcja (68 pkt.)

13. Brazylia (62 pkt.)

14. Australia (61 pkt.)

15. Wielka Brytania (57 pkt.)

16. Finlandia (56 pkt.)

Skład rosyjski zabierze do domu 100 000 $ z puli nagród o wartości 500 000 $ dzięki tej wygranej. Drugie miejsce, czyli Korea Południowa, zarobi 58 000 $.

W tym roku czeka nas wiele więcej akcji w PUBG, a teraz koncentrujemy się na trzeciej fazie PUBG Esports i Globalnych Mistrzostwach PUBG. Miejsca i daty tego wydarzenia zostały ogłoszone kilka dni temu. Faza grupowa (od 8 do 10 listopada) i półfinały (od 15 do 17 listopada) odbędą się w Los Angeles. Wielkie finały zostaną rozegrane w Oakland w Kalifornii w dniach 23 i 24 listopada.

Na Pograjniku znajdziesz więcej informacji i ciekawostek o PUBG, jak i o mobilnej wersji gry. Dołącz do naszego serwera Minecraft EasyHC z wersją 1.8, ID: mc.pograjnik.pl. Śledź nasze media społecznościowe, by być ze wszystkim na bieżąco - InstagramFacebook Twitter.