Przybywa współpraca Horizon: Zero Dawn i PUBG na PS4

Dodał: Criketon | Data dodania: 28-02-2019 22:05 | Kategoria: Gaming | Polubienia: 0 | Wyświetlenia: 29

PUBG absolutnie wygrywa, jeśli chodzi o połączenia z innymi grami. Od motywu Resident Evil 2 w PUBG Mobile do już ogłoszonej współpracy z Terą, popularnym tytułem z gatunku battle royale, który przyniesie więcej ciekawych treści w marcu.

Począwszy od 5 marca, w tym samym dniu, w którym motyw PUBG zostanie wprowadzony do Tery, gracze, którzy mają PUBG na PS4, będą mogli zdobywać kostiumy i inne przedmioty w tematyce ekskluzywnego tytułu na PS4, Horizon: Zero Dawn.

Ten cross nie jest pierwszym z wielkich tytułów Sony. Gdy PlayerUnknown's Battlegrounds zostało uruchomione na PS4, czyli 7 grudnia ubiegłego roku, gracze mogli zdobyć strój Nathana Drake'a ze znanej serii Uncharted i plecak Ellie z The Last of Us, jeśli posiadali grę w preorderze.

Aby uczcić drugą rocznicę powstania gry, twórcy Guerilla Games zawarli pełny zestaw przedmiotów dotyczących Zaćmienia, tajemniczego i militarystycznego kultu ze świata HZD. Zestaw Zaćmienia zawiera tematyczną maskę, top, skórkę na Kar98k i unikatową nową patelnię.

"Kiedy po raz pierwszy rozmawialiśmy z zespołem programistów gry PlayerUnknown's Battlegrounds o dodaniu przedmiotów o tematyce Horizon: Zero Dawn, od razu pomyśleliśmy o Zaćmieniu" powiedział Roy Postma, dyrektor artystyczny Guerilla Games, w oficjalnym komunikacie. "Ten sekretny i militarystyczny kult doskonale pasuje do świata PUBG, jej członkowie ubierają się w zastraszający strój ceremonialny, który ma wzbudzić strach w sercach wszystkich, którzy odważą się im przeciwstawić."

Gracze otrzymają top za zalogowanie się do gry podczas trwania eventu. Maska jest do zdobycia poprzez udział w 10 grach, podczas współpracy tych dwóch gier, a skina do Kar98k można kupić w sklepie za 8.000 BP, a aby uzyskać patelnię HZD, trzeba będzie zabić 10 wrogów za pomocą kuszy.

Wydarzenie z Horizon: Zero Dawn potrwa od 5 marca do 5 kwietnia. Więcej informacji na temat tego crossa można znaleźć na oficjalnej stronie PUBG.