Powrót do szkoły! The Sims 4 Uniwersytet dostępny od 15 listopada!

Zajęcia czas start! Electronic Arts Inc. i Maxis™ ogłosiły dziś, że The Sims™ 4 Uniwersytet* pojawi się na komputerach PC i Mac 15 listopada, a na PlayStation 4 i Xbox One 17 grudnia. Dodatek wprowadza nowy rozdział życia Simów, w którym mogą zapisać się do wymarzonej szkoły i uczęszczać na zajęcia z inżynierii, edukacji lub prawa, udekorować pokój w akademiku, uczestniczyć w zajęciach pozalekcyjnych i tworzyć wspaniałe wspomnienia z nowymi przyjaciółmi.

"To najbardziej wyczekiwany przez graczy Dodatek The Sims. Jesteśmy podekscytowani, że możemy uczynić świat Britechester uczelnią naszych graczy. Gracze mogą sprawić, że ich Simowie będą mogli przeżyć dowolnie wybrane doświadczenie w college'u i stworzyć niepowtarzalne wspomnienia podczas tego rozdziału ich życia", powiedział Michael Duke, Senior Producer The Sims 4. "Mogą zapisać się na zajęcia, które wzbudzą ich zainteresowanie, niezależnie od tego, czy będzie to biologia, informatyka, historia sztuki, czy nawet złoczyństwo! Simowie mogą być nastawieni na sukces i uczyć się przez całą noc z przyjaciółmi lub też przesypiać poranne wykłady, uczęszczać na zajęcia pozalekcyjne i dołączać do klubów".

The Sims 4 Uniwersytet wprowadza zupełnie nowy świat Britechester i dwie szkoły wyższe dla Simów: historyczny Uniwersytet Britechester dla kierunków artystycznych i humanistycznych oraz nowoczesny Instytut Foxbury dla dziedzin nauki i technologii. Oba kampusy oferują wiele nowych doświadczeń, które przygotowują Simów do życia w realnym świecie. Dostępne będą nowe ścieżki kariery w nauczaniu, prawie i inżynierii, zajęcia pomogą także doskonalić się w istniejących już ścieżkach kariery. Gracze mogą wybrać, w jaki sposób Simowie wykorzystają życie studenckie - czy siedząc w pierwszym rzędzie w wykładzie i ciągle się ucząc, aby utrzymać swoje oceny w górę, czy też zdecydują się na pominięcie zajęć dla kilku dodatkowych godzin snu.

Dodatek wprowadza również mnóstwo nowych działań i przedmiotów, które pomogą Simom odnaleźć się w życiu studenckim. Simowie mogą uczyć się w bibliotece lub spotykać się z przyjaciółmi w przestrzeni wspólnej, grać w sok-pong, eksplorować kampus na rowerze lub płatać figle rywalizującej szkole. Simowie mogą również dołączyć do organizacji szkolnych zajmujących się robotyką, debatowaniem, sztuką lub tajemniczego tajnego stowarzyszenia i uczestniczyć w specjalnych imprezach. Gracze mogą dostosować do swoich Simów nowe lokum, niezależnie od tego, czy mieszkają w akademiku czy poza kampusem. Simowie mogą również rozwijać swój osobisty styl, wprowadzając nowe elementy ubioru inspirowane najnowszymi trendami, w tym stroje dla spóźnialskich, mundurki i stroje przedstawiające kolory szkolne.

Kiedy Simowie rozpoczynają ten nowy rozdział w swoim życiu, będą mieli wiele do nauczenia się zarówno w klasie, jak i poza nią. Bez względu na to, czy studiują ciężko, czy ciężko się bawią, Simowie staną się swoimi najlepszymi ja i odkryją doświadczenia, które ich ukształtują.

Na Pograjniku znajdziesz więcej ciekawostek o grach, więc śledź nasze media społecznościowe, czyli Facebook, Instagram i Twitter, by być na bieżąco.