Podwójne Punkty Doświadczenia w Apex Legends podczas weekendu 17-20 sierpnia!

Nowe wydarzenie Apex Legends, Żelazna Korona, wprowadziło wiele zmian w broni i postaciach w grze oraz wydało kilka specjalnych skórek. Podczas trwania wydazenia gracze będą mieli krótkie okno czasowe, aby lepiej wykorzystać grę dzięki weekendowi z podwójnymi XP, który rozpocznie się w sobotę, 17 sierpnia czasu polskiego.

Respawn ujawnił w informacjach o najnowszej aktualizacji, że od soboty, 17 sierpnia, godziny 7:00 do wtorku, 20 sierpnia, również godziny 7:00 czasu polskiego, "gracze zdobędą podwójne XP za Top 5 i zwycięstwa przez cały weekend. Ta premia wpłnie zarówno na poziom konta, jak i na przebiegu Battle Passa"

Oznacza to, że dodatkowe XP jest ograniczone do miejsca każdego gracza w meczu, więc musisz dobrze grać, jeśli chcesz awansować na wyższy poziom w Battle Passie lub w poziomie konta. Respawn nie określił, czy wymagania dotyczące pierwszej piątki są takiego same zarówno dla standardowego trybu trio gry, jak i dla trybu solo w ograniczonym czasie.

Ten specjalny okres raczej nie zostanie przedłużony. Respawn przeprowadził inne specjalne weekendy z podwójnymi Punktami Doświadczenia w sezonie pierwszym, ale były one rzadkie i zdarzały się co najwyżej raz w miesiącu. Jeśli chcesz awansować, powinieneś zaoszczędzić trochę czasu w weekend, aby wskoczyć do meczów i zagrać w pierwszej piątce.

Jeśli chcesz grać w Apexa w tym okresie tylko dla dodatkowego doświadczenia, zalecamy grę w trójkach. Przetrwanie powinno być łatwiejsze, zanim stanie się jednym z pięciu najlepszych zespołów, niż bycie jednym z pięciu najlepszych graczy solo, ponieważ pięć najlepszych trio oznacza, że w meczu może być maksymalnie 15 graczy. Masz również możliwość podniesienia się przez sojuszników i masz dodatkowe szanse w tym trybie.

Ustaw przypomnienia na swoim telefonie i ciesz się wkrótce weekendem z podwójnym XP w Apexie.

Na Pograjniku znajdziesz więcej informacji i ciekawostek o Apex Legends. Dołącz do naszego serwera Minecraft EasyHC z wersją 1.8, ID: mc.pograjnik.pl. Śledź nasze media społecznościowe, by być ze wszystkim na bieżąco - InstagramFacebook Twitter.