Połączenie PUBG i Tery nadchodzi w marcu

Dodał: Criketon | Data dodania: 24-02-2019 15:48 | Kategoria: Gaming | Polubienia: 0 | Wyświetlenia: 48

Po współpracy Resident Evil 2 i DC Comics z PlayerUnknown's Battlegrounds, czas na fantasy MMO.

W poście na oficjalnej stronie internetowej Tery, twórca Bluehole ogłosił, że 30-dniowe wydarzenie rozpoczynające się 5 marca pozwoli graczom cieszyć się scenariuszami walki opartymi na rozgrywce PUBG. Fani będą także mogli zdobywać kostiumy, przedmioty i inne nagrody podczas tego wydarzenia.

Gracze, którzy osiągnęli 60, mogą brać udział w różnych codziennych wydarzeniach na Tuwangis o tematyce PUBG z zrzutami z nieba. Pozwoli to zyskać graczom skrzynie, klucze i Battle Points, które można wymienić w sklepie na inne materiały i ekskluzywne hełmy PUBG.

Te same nagrody będą również przyznawane graczom, którzy zalogują się na dłużej niż godzinę w czasie trwania wydarzenia. Oznacza to, że gracz mogą zdobyć te nagrody po prostu przez wejście do gry i szczegółowe sprawdzenie, co zostało dodane, jak również przez walkę z wrogami.

Highwatch otrzyma również samoloty, samochody i inne pojazdy z gry twórców Bluehole.

Obie gry dzielą razem głęboką historię. Pierwotny zespół PUBG pracował w biurze En Masse w pierwszych dniach, a kilka osób z zespołu Tery było testerami alfa w grze.

Wydarzenie, które rozpocznie się 5 marca, zakończy się 5 kwietnia, więc pamiętaj, by cieszyć się nim, dopóki będzie trwało.