Pliki z trybami solo i duo zniknęły z bazy danych Apex Legends

Dodał: Criketon | Data dodania: 20-03-2019 21:25 | Kategoria: Gaming | Polubienia: 0 | Wyświetlenia: 35

Pierwszy sezon Apex Legends zaczął się dla ludzi z całego świata, ale wielu już zaczęło narzekać na brak nowych treści. Dla każdego, kto ma nadzieję na nieco większą różnorodność w Apex Legends, mamy złe wieści.

Tryby solo i duetów, które znalezione w plikach gry Apex zostały najwyraźniej usunięte z aktualizacją pierwszego sezonu. Teraz nie oznacza to, że te dwa tryby gry nigdy nie ujrzą światła dziennego, ale zwiększają szanse na to, że pojawią się bardzo późno.

Ponieważ rozgrywka jest tak skoncentrowana na grze zespołowej, posiadanie trybu solo i duetu nie podążałoby za tym samym motywem. Gracze w końcu znajdą najlepszą legendą solową lub kombinację legend, aby wygrać, zamiast odkrywać różne składu drużyn z trzema graczami.

Trudno jest wyobrazić sobie solówki i duety na drugim planie Apex Legends, szczególnie z tym, jak głośna jest społeczność mówiąca o braku unikalnych treści w grze. Miejmy nadzieję, że Respawn wprowadzi więcej różnorodności w grze, aby utrzymać zainteresowanie odbiorców.