Pierwszy sezon Battle Pass w Apex Legends rusza już jutro!

Dodał: Criketon | Data dodania: 18-03-2019 21:09 | Kategoria: Gaming | Polubienia: 0 | Wyświetlenia: 32

Nadchodzi pierwszy sezon Apex Legends. Electronic Arts, producent tego battle royale powiedział w poniedziałek, że Battle Pass na sezon pierwszy: Wild Frontier (= Dzikie Kresy) pojawi się we wtorek (19.03.2019) o godzinie 18:00.

Sama przepustka kosztuje 950 Apex Coins (waluta w grze), a pakiet Battle Pass kosztuje 2800 AC. 100 monet kosztuje około 4 złotych. Oba posiadają trzy specjalne skórki Battle Pass, a pakiet odblokuje 25 poziomów, oprócz poziomów, które już osiągnąłeś, zgodnie ze stroną EA.

Lee Horn, główny menedżer produktu Apex Legends, dewelopera Respawn Entertainment, należącego do EA, opublikował dzisiaj post na blogu, wyjaśniając filozofię stojącą za pierwszym sezonem Apex i co odróżnia do od bardzo popularnego Battle Passa Fortnite'a.

"Sezon 1. polega na utrzymaniu koncentracji i umożliwieniu graczom zdobycia wielu nagród o świetnej wartości (nawet jeśli osiągniesz poziom 97, otrzymasz koszt bazowego Battle Passa", napisał Horn. "Każdego sezonu zaczniemy dodawać coraz więcej innowacji, wraz z rozwojem karnetu".

What others call dangerous, Legends call Tuesday. Season 1: Wild Frontier coming at 10:00AM Pacific tomorrow: https://t.co/2ppF4L1WfM pic.twitter.com/ee17eJsCBy

— Apex Legends (@PlayApex) 18 marca 2019

Post Horna potwierdza również wydanie pierwszej dodanej legendy, Octane'a, wraz z nowym sezonem. Od dawna mówi się, że Octane znajduje się w społeczności Apex Legends, ponieważ jego pojawienie się zostało ujawnione kilka tygodni temu, a wraz z upływem czasu następowały kolejne wycieki informacji. Na naszej stronie z pewnością pojawi się więcej materiałów na temat Octane'a, także śledźcie ją uważnie.

Apex Legends to gra free-to-play (F2P), która stosuje podobne zasady jak Fortnite, jak na przykład "ostatni na placu boju". Chociaż w Apex Legends dozwolone są tylko trzyosobowe składy, możesz wybrać postać, która odpowiada Twojemu sposobowi gry. Gra zyskała 50 milionów aktywnych graczy w pierwszym miesiący od jej wydania w lutym.

Możesz kupić ten Battle Pass jedynie w sklepie w grze za pomocą Monet Apex. Po uruchomieniu Apex Legends, przejdź do zakładki Battle Pass i kup go stamtąd. Możesz także zakupić Apex Coinsy w sklepie. Swoje nagrody będziesz mógł przechowywać również po zakończeniu sezonu.