Paryż nową mapą w Overwatch

Dodał: Criketon | Data dodania: 01-02-2019 11:21 | Kategoria: Gaming | Polubienia: 0 | Wyświetlenia: 46

Mapy Overwatch już obejmują motywy od parków rozrywkowych po stacje kosmiczne. Teraz gracze dostaną się do zupełnie innego miejsca, do Paryża, Miasta Miłości, które będzie kolejną mapą Overwatch Assault. Mapa pozwala graczom odkrywać słynną francuską stolicę, walcząc w jej wąskich uliczkach i charakterystycznych zabytkach.

Wiele znanych funkcji miasta otrzymało motyw Overwatch. Zamiast Moulin Rouge z prawdziwego Paryża, na mapie pojawi się Cabaret Luna, dom dla muzycznych talentów divy, Luny. W Pâtisserie Galand można skosztować francuskich przysmaków takich jaki mille-feuille i kolorowych makaroników. Wreszcie, gracze mogą spokojnie przespacerować się po Maison Marat, wielkim pałacu w samym sercu miasta.

Być może stworzenie paryskiej mapy zostało pobudzone przez akceptację Paris Eternal jako jednej z nowych drużyn w Overwatch League miesiące temu. W takim przypadku może na następnych mapach znajdą się Toronto, Waszyngton lub miasto jednej z chińskich drużyn przyjętych do ligi esportowej.

Do tego czasu entuzjaści Overwatch mogą już przetestować nową mapę w Public Test Region (PTR) i zobaczyć całą sztukę i zasoby powiązane z mapą na stronie Blizzarda.