Pantheon po reworku już jest w League of Legends!

Fani League of Legends, przygotujcie się. Nowy, przerobiony Pantheon w końcu trafia na serwery wraz z patchem 9.16.

Aspekt Wojny, który stał się człowiekiem, miał wiele zmian w swoim działaniu i powinien być świetną zabawą dla wszystkich, bez względu na to, czy jesteśmy graczami mainującymi Pantheona, czy próbujemy go po raz pierwszy.

Cały jego zestaw i wiedza zostały przeprojektowane, a jego wygląd odpowiednio się zmienił. Riot Games sprawiło, że Pantheon wygląda tak epicko, jak się nim gra. W nowej wiedzy o bohaterze, Aatrox faktycznie zabił Aspekt, który przejął ciało Pantheona, ale człowiek przeżył wraz ze wszystkimi mocami Aspektu. Teraz Atreus - człowiek, który przejął Aspekt Wojny - jest uwikłany w wieczną walkę z Aatroxem, napędzany jego niesamowitą siłą woli i mocą.

Zestaw Pantheona zawiera wiele elementów podobnych do jego starych umiejętności, ale wszystki został zmodernizowane. Na przykład Q Pantheona to wciąż rzut włócznią, ale jest to także strzał umiejętności, który może zadać obrażenia wszystkim wrogom w linii, a z drugiej strony można nią nie trafić. Jego zdolność E powoduje szybki atak włócznią, ale zapewnia także niewrażliwość na obrażenia zadawane przez wrogów w tym kierunku.

Ultimate Pantheona wciąż wyrzuca go w niebiosa, ale zamiast po prostu lądować prosto na obszarze, rzuca się na ziemię i zadaje obrażenia wrogom na ziemi, zanim spadnie na wskazane miejsce. To świetna aktualizacja kultowej ostatecznej umiejętności i jest znacznie bardziej błyskotliwa niż jej poprzedniczka.

Możesz wypróbować Pantheona sam, gdy najnowsza aktualizacja Ligi pojawi się już dzisiaj, w środę 14 sierpnia.

Na Pograjniku znajdziesz więcej informacji i ciekawostek o League of Legends i Teamfight Tactics. Dołącz do naszego serwera Minecraft EasyHC z wersją 1.8, ID: mc.pograjnik.pl. Śledź nasze media społecznościowe, by być ze wszystkim na bieżąco - InstagramFacebook Twitter.