PUBG daje skórkę bejsbolowej czapki na drugą rocznicę powstania gry

Dodał: Criketon | Data dodania: 24-03-2019 22:26 | Kategoria: Gaming | Polubienia: 0 | Wyświetlenia: 37

PlayerUnknown's Battlegrounds skończyło dwa lata, a PUBG Corp. chce o sobie przypomnieć, dodając nowy przedmiot w grze, który jest bezpłatny dla wszystkich graczy.

Przedmiot nie jest niczym fantastycznym, a szanse na to, że Twoja postać będzie go nosić przez tak długi czas, kiedy wejdziesz na pole bitwy, są małe, chyba że grasz grasz bez kasku - to tylko jedna czapka z daszkiem z napisem "2nd", czyli drugi.

Aby odblokować przedmiot, gracze będą musieli zalogować się do gry między 9 kwietnia a 7 maja na konsoli lub od 27 marca do 24 kwietnia na PC, aby odebrać go za darmo w sklepie w grze.

Jednak gracze PUBG, którzy trafili do gry w ciągu ostatnich dwóch lat, mają wiele do zaoferowania w nadchodzącym roku. Deweloperzy pracują niestrudzenie nad ulepszeniem pierwszej mapy gry, Erangela, zwiększając i ulepszając łup na mapie, a także poprawiając ogólny wygląd, aby dostosować go do aktualnych standardów map.

Zmiany są już dostępne do wypróbowania na serwerach testowych, a PUBG Corp. ma nadzieję, że większa liczba graczy udzieli informacji zwrotnych na temat nowych aspektów, które należy poprawić.

PUBG Corp. zakończył również obchody drugiej rocznicy, dziękując fanom za ich wsparcie w tych latach. Fani prawdopodobnie będą mieli nadzieję, że prezent z okazji trzeciej rocznicy będzie nieco bardziej spektakularny.