Oto poradnik jak grać zwierzętami w Red Dead Redemption 2!

Podróżowanie po rozległej mapie Red Dead Redemption 2 na koniu jest świetne, ale czy nie byłoby miło mieć widok na świat z lotu ptaka? Dosłownie? Nadszedł trener do gry jednoosobowej RDR2, który pozwala Ci zmienić nudne ludzkie ciało Arthura na orła, wilka (i z odrobiną edycją plików) na dowolny inny model w grze.

Oto kilka ostrzeżeń:

Przede wszystkim wypróbuj tego trenera w trybie dla jednego gracza - mody nie są obsługiwane przez Rockstar. W rzeczywistości, kiedy ponownie uruchomisz launcher Rockstara po zainstalowaniu trenera, ostrzeże Cię, że możesz zostać zbanowany w Red Dead Online:

Zanim cokolwiek zrobisz, wykonaj kopię zapasową zapisanych plików i gier. Nie zapisuj gry, grając jako inny model, i wyłącz automatyczne zapisywanie podczas korzystania z trenera.

I śledź pliki dodane przez trenera - musisz je wszystkie usunąć przed rozpoczęciem gry w Red Dead Online. I tak możesz zostać zbanowany, tak naprawdę nie wiemy. Ponadto mogą się pojawić awarie na pulpicie podczas korzystania z tego trenera, a także mapa może utknąć w jednym miejscu. Próba zmiany widoków kamery również może spowodować zawieszenie, a następnie awarię.

Jeśli rozumiesz ryzyko, oto jak to działa. Prosty trener Lenny'ego znajdziesz tutaj. Pobierz pliki i zainstaluj je w katalogu głównym gry. Po uruchomieniu Red Dead Redemption 2 usłyszysz kilka głośnych dźwięków, które wskazują, że trener jest zainstalowany. Po uruchomieniu gry jednoosobowej naciśnięcie F7 zmieni Cię w orła, a F8 w wilka.

Jeśli chcesz zmienić się w coś innego, możesz edytować plik Ist.ini modu podczas gry i dodać inny model do klawiszy F7 lub F8. Oto lista modeli gry. Możesz także użyć trenera, aby teleportować się po mapie za pomocą klawiszy F9, F10 i F11, a edycja tego samego pliku ini pozwoli Ci wprowadzić współrzędne, do których te klawisze się teleportują.

Na Pograjniku znajdziesz więcej ciekawostek ze świata gier, dlatego obserwuj nasze media społecznościowe, czyli Facebook, Instagram i Twitter, aby niczego nie przegapić!