Oskar i trener LMBT dołączają do HellRaisers

Dodał: Criketon | Data dodania: 19-03-2019 21:45 | Kategoria: E-sport | Polubienia: 0 | Wyświetlenia: 30

HellRaisers przekształca swój skład w Counter-Strike'u o kilka znajomych twarzy. Tomáš „Oskar” Šťastný i trener Sergey „LMBT” Bezhanov powrócą do HellRaisers po trzech latach spędzonych w Mousesports.

"HellRaisers był pierwszym zespołem, który interesował się mną, a ja naprawdę lubię ANGE1" - powiedział Oskar w oświadczeniu zespołu. "Na początku nie byłem pewien, ponieważ naprawdę potrzebowałem przerwy od CS'a, ale ostatecznie zdecydowałem się podpisać kontrakt na krótki okres." Weteran z rolą AWP mógł chcieć przerwy po słabych występach, które przeszedł wraz z Mousesports w 2017 roku.

Tymczsem trener LMBT jest również entuzjastycznia nastawiony do jego powrotu do HellRaisers. "Jestem pewien, że podzielimy się najlepszymi doświadczeniami z chłopcami, aby osiągnąć nowe szczyty" - powiedział LMBT. Jest byłym trenerem Mousesports od 2016 do 2018 roku, a jego ostatni duży sukces na turnieju miał miejsce na ESL One w Nowym Jorku w zeszłym roku.

Podczas gdy Oskar i LMBT dołączają do zespołu, jest kilku graczy, którzy odchodzą z HellRaisers. Bence "DeadFox" Böröcz został oficjalnie umieszczony na nieaktywnej liście zespołu, a jego stary trener, Amiran "ami" Rekhviashvili, został zwolniony.

DeadFox współpracował z HellRaisers od 2016 roku, ale nie udało się osiągnąć zbyt wiele podczas międzynarodowych turniejów. Dodanie siły ognia Oskara do zespołu z Kirillem "ANGE1" Karasiowem i Issą "ISSAA" Muradem powinno być ekscytujące. Ale zespół wciąż szuka jeszcze jednego gracza, który uzupełni listę drużyny.