Ogłoszono datę konferencji prasowej Bethesdy na E3 2019

Dodał: Criketon | Data dodania: 19-03-2019 22:24 | Kategoria: Wydarzenia | Polubienia: 0 | Wyświetlenia: 33

Bethesda Softworks zorganizuje piątą coroczną konferencję prasową E3 w niedzielę, 10 czerwca, wydawca ogłosił w poniedziałek.

Tegoroczny pokaz Bethesdy na E3 zostanie podkreślony przez "dogłębne spojrzenie na Doom Eternal", podała firma w poście na stronie. Show, które odbędzie się o godzinie 1:00 czas polskiego. Bethesda będzie transmitować pokaz na żywo na Twitchu, YouTube, Twitterze, Mixerze i Facebooku.

Bethesda nie ogłosiła jeszcze miejsca, ale jak zwykle wydawca zaprasza fanów na show. Hasłem przewodnim tegorocznej imprezy jest "bądźmy razem". Firma podała, że w późniejszym terminie dostarczy więcej informacji na temat możliwości zarejestrowania się fanów, aby wziąć udział w pokazie. "Tym razem planujemy zaprosić więcej fanów", powiedziała Bethesda.

Doom Eternal, kontynuacja Dooma z 2016 roku, została ogłoszona podczas konferencji prasowej Bethesdy na zeszłorocznym E3 i dalej szczegółowo opisana na QuakeCon w tym samym roku. Gra jest rozwijana przez id Software na PlayStation 4, Xbox One i PC. Nad portem do Nintendo Switcha pracuje Panic Button, który wcześniej wprowadził Doom i Wolfensteina 2: The New Colossus ma hybrydową platformę podręczną/konsolową. Bethesda nie ogłosiła jeszcze daty wydania Doom Eternal.

Jeśli chodzi o resztę konferencji Bethesdy na E3, wydawca sugeruje, że fani "odświeżają Walmart Canada", zuchwale odnosząc się do faktu, że detalista ujawnił istnienie Rage 2 miesiąc przed planowanym odsłonięciem gry przez Bethesdę na E3 2018. Strzelanka od id i Avalanche Software ma zostać wydana 14 maja, więc Bethesda może mieć pewne zapowiedzi dotyczące zawartości po przedstawieniu na E3. Prawdopodobnie więcej będzie wysiłków na rzecz rehabilitacji za Fallouta 76. Wydawca może również dostarczyć aktualizacje na temat wszystkich innych gier, które ogłosił w poprzednim roku, w tym Wolfensteina: Youngblood i prawdopodobnie dalekich Starfield i The Elder Scrolls 6.