Nowy bohater League of Legends został przypadkowo ujawniony?!

W dzisiejszej aktualizacji publicznej wersji beta League of Legends, Riot Games dodał specjalny ekran ładowania nowej skórki Elderwood Nocturne na serwerze testowym gry - ale niepoprawny plik mógł dać fanom pierwsze spojrzenia na następnego bohatera Ligi.

Na zdjęciu widzimy kobietę z ogromną bronią mechaniczną przymocowaną do pleców. Broń, która przypomina duży zestaw metalowych szczęk, wydaje się być ramieniem, ale po bliższym przyjrzeniu się obie ręce kobiety można zobaczyć na zdjęciu.

Kobieta z długim czerwonym szalikiem i białym topem ma przeszywające niebieskie oczy. Jej ciemne włosy są podkreślone jasnoniebieskimi końcówkami, a na nadgarstkach nosi złote branzoletki. Niewiele więcej widać na zdjęciu ze względu na duże zniekształcenie.

W prawym dolnym rogu wydają się znajdować dwa rendery broni, którą kobieta nosi za sobą. Wydaje się, że ma na nim złote litery, ale nie jest jasne, czy ma to być częścią projektu broni, czy ma służyć renderowaniu.

Zdjęcie zostało przypadkowo przesłane w miejsce specjalnego ekranu ładowania Elderwood Nocturne'a, który został dziś dodany do PBE obok dwóch innych skórek Elderwood i trzech nowych dodatków do linii skórek Piekielnych. Riot nie zajął się jeszcze tym obrazem, a także twórca League of Legends nie podał żadnych wskazówek, czy ta tajemnicza kobieta zostanie dodana do gry.

W przeszłości Riot przez kilka miesięcy dawał nam wskazówki nowych championów. Jednak ostatnio bohaterowie częściej dołączają do obsady Ligi, a Sylas i Neeko zostali dodani do gry w odstępie niespełna dwóch miesięcy. Cztery miesiące później Yuumi została wydana w maju, ale wkrótce potem Qiyana pojawiła się w czerwcu.

Ponieważ Qiyana została dodana na początku tego lata, prawdopodobnie ten bohater nie zostanie udostępniony przez kilka kolejnych miesięcy.

Na Pograjniku znajdziesz więcej ciekawostek i informacji o League of Legends i Teamfight Tactics. Dołącz do naszego serwera Minecraft EasyHC z wersją 1.8, ID: mc.pograjnik.pl. Śledź nasze media społecznościowe, by być ze wszystkim na bieżąco - InstagramFacebook Twitter