Nowa mapa, system odradzania i przedmioty w najnowszej aktualizacji Danger Zone w CS:GO

Czas dla fanów, aby się przygotować na mnóstwo nowych funkcji w trybie battle royale w CS:GO, Danger Zone. Valve ogłosił wczoraj, że dodał nową mapę, kilka przedmiotów i dodatkowe funkcje, które powinny poprawić wrażenia z gry w trybie Danger Zone.

Nowa mapa Sirocco przynosi zupełnie nowe wrażenie w Danger Zone. Jest wiele miejsc do zwiedzania, od małych miasteczek, po ukryte podziemne przejścia, a nawet zakurzone piaszczyste brzegi.

Today we're shipping a new Danger Zone map alongside DZ-focused gameplay updates! We've added respawns, a player pinging system, radial weapon select, deployment perks, and new items like exo boots. Learn more about Sirocco here: https://t.co/uOzqKAh72b pic.twitter.com/CDzOvrMDBl

— CS:GO (@csgo_dev) May 1, 2019

Jednym z dodatków do dużych przedmiotów są egzoboty, które pozwalają skakać wyżej i poruszać się szybciej. W trybie tym dostępna jest również tarcza balsityczna, dron kierowany pilotem do szpiegowania wrogów i kradzieży ich zapasów, a także miny uderzeniowe, które wysyłają graczy w powietrze.

Broń, którą znajdziesz, również zacznie się od większej ilości amunicji, co oznacza, że nie będziesz musiał poświęcać tyle czasu na plądrowanie pocisków, a zamiast tego skupić się na strzelaninach. Kolejnym dodatkiem jest możliwość pingowania przedmiotów, wrogów i lokalizacji. Gracze mają teraz także menu wyboru broni promieniowej.

Ostatnim wielkim dodatkiem do trybu jest możliwość odrodzenia swoich kolegów z drużyny. Podobnie jak w przypadku innych battle royale, takich jak Apex Legends i Fortnite, koledzy z drużyny mają teraz możliwość przywrócenia poległych przyjaciół w dowolnym miejscu na polu bitwy.