Kontroler Xbox One może zostać zmodernizowany

Dodał: Criketon | Data dodania: 06-01-2019 22:54 | Kategoria: Sprzęt | Wyświetlenia: 112

Microsoft może w przyszłości wprowadzić nowe ulepszenia do kontrolera Xbox One. firma złożyła dwa patenty na spusty w czerwcu 2017 r. - pierwsza na spusty z urządzeniem wejściowym z liniowym sprzężeniem zwrotnym, a druga dla spustów z regulowanym napięciem sterowanym silnikiem - i obie zostały przyznane w grudniu 2018 r.

Oba patenty koncentrują się na dostarczaniu większego sprzężenia zwrotnego podczas naciskania spustu na kontrolerze Xbox One, co powinno zwiększyć szybkość reakcji w grach, w których spusty są używane do zadań specyficznych dla akcji, takich jak strzelanie albo bieganie. Oba patenty zawierają tylko schemat kontrolera Xbox One, ale jeśli te uaktualnienia miały zostać wdrożone, Microsoft potencjalnie wdrożyłoby je również w kontrolerach Xbox One Elite. Windows Latest, który jako pierwszy zgłosił patenty, teoretyzowane te projekty mogą być również przeznaczone dla zupełnie nowych kontrolerów zamiast aktualizacji do istniejących.

W 2018 roku Xbox One stanął w obliczu kolejnego roku bez wielu godnych uwagi ekskluzywnych konsol. Firma Microsoft podjęła jednak kroki, aby poprawić sposób, w jaki ludzie grają w gry, udostępniając kontroler konsoli Xbox Adaptive Controller oraz obsługę myszy i klawiatury dla konsoli. Game Pass umożliwia teraz użytkownikom odtwarzanie wszystkich tytułów w dniu, w którym udostępniają ułamek łącznego kosztu sprzedaży detalicznej. Między tą usługą, Games With Gold, i EA Access, Xbox One dostarcza graczom bibliotekę gier z setkami cyfrowymi tytułami. W sumie nie było tak źle tego roku dla Xbox One. W tym artykule możesz się dowiedzieć, jakie gry zostaną dodane do Game Pass na początku tego roku.

Patrząc w przyszłość, na konsolę Xbox One pojawi się kilka gier w 2019 roku. Wiele z nich pojawi się na początku roku, jak Crackdown 3 i Anthem, ale są też inne, takie jak Doom Eternal i Sekiro: Shadows Die Twice, zaplanowane na później. W 2019 roku nie będą to tylko 3 tytuły z serii A, ponieważ na Xbox One są planowane wydania mniejszych gier, takich jak Bloodstained: Ritual of the Night.