Kolejny znany streamer odchodzi z Twitcha na Mixera?

To tylko kwestia czasu, zanim inny duży streamer Twitcha przejdzie do konkurencyjnej platformy streamingowej, czyli Mixera. A może tym razem TimTheTatman jest na celowniku Microsoftu?

Streamer podał kilka wskazówek podczas transmisji na Twitchu, tajemniczo twierdząc, że "zmiksuje" w ten weekend.

TimTheTatman poinformował fanów, że wycieczka do Las Vegas w ten weekend wydaje się mało prawdopodobna, ponieważ miał inne tajemnicze plany. 

"Mam coś jeszcze do zrobienia w sobotę...i nie mogę powiedzieć, co to jest", powiedział streamer z figlarnym uśmieszkiem. "Zmiksuję to w ten weekend i zniknę, um, wyjeżdżam w piątek".

Komentarze TimTheTatmana wywołały mieszane reakcje widzów. Podczas gdy niektórzy fani rzucali POG i LULW na czacie, inni błagali streamera, aby nie poszedł do rywalizującej usługi Twitcha.

To nie jedyny komentarz o Mixerze, który został wygłoszony przez streamera. TimTheTatman powiedział "Mix-cuse me" po tym, jak zginął podczas gry w Call of Duty: Modern Warfare, i wyrzucił kolejne "zmiksuj to", omawiając możliwość grania w inne gry na żywo.

Spekulacje rozpoczęły się po tym, jak inny streamer Ninja żartobliwie opublikował tweeta z kanałem TimTheTatmana na Mixerze 24 października.

Nie byłoby całkowitym zaskoczeniem, gdyby Mixer zajął się innym topowym streamerem Twitcha po rozpoczęciu współpracy z gwiazdą Fortnite, Ninją i legendą gier FPS, shroudem. Możliwe jest również, że TimTheTatman trolluje widzów, rzucając wskazówkami, aby zachęcić swoich fanów.

Fani TimTheTatman szukający odpowiedzi prawdopodobnie dowiedzą się, czy przejście do Mixera jest uzasadnione w ten weekend.

Na Pograjniku znajdziesz więcej ciekawostek ze świata gier, dlatego followuj nasze media społecznościowe - Facebook, Instagram i Twitter - by nic Ci nie umknęło.