Kolejny bohater Mortal Kombat 11, Kano, został ujawniony

Dodał: Criketon | Data dodania: 02-02-2019 11:30 | Kategoria: Gaming | Polubienia: 0 | Wyświetlenia: 49

Kolejny wojownik w Mortal Kombat 11 - Kano - został potwierdzony. NetherRealm ogłosił postać podczas streama z Brazylii, zanim potwierdził włączenie Kano do gry dla międzynarodowej publiczności za pośrednictwem Twittera.

Mimo że jest jedną z siedmiu oryginalnych postaci z serii Mortal Kombat, Kano nie pojawił się w zbyt wielu grach. Był jednak częścią ostatniego wydania serii, Mortal Kombat X. Podobnie jak Scorpion, Kano ma dość dobry atak pocisku i szybki ruch. Jego atak-znak firmowy, Kano Ball, sprawia, że rzuca się na piłkę i skacze na przeciwnika, który zadaje więcej obrażeń z bliskiej odległości.

Prawdopodobnie Kano miał zostać ujawniony podczas streama Mortal Kombat 11, który był pierwotnie zaplanowany na ten tydzień, zanim zostanie odroczony z powodu trudnej pogody we wschodnich Stanach Zjednoczonych. Pierwszy raz spojrzeliśmy na nową grę, która miała miejsce w styczniu 2019 roku. Kilku podstawowych bohaterów, takich jak Sub-Zero i Scorpion, powracają do składu Mortal Kombat 11, obok nowych wojowników i postaci, których nie widziano od jakiegoś czasu. NetherRealm również pokazał kilka nowych Fatality podczas tego wydarzenia i są one tak samo krwawe jak zawsze. Pojawił się także nowy zwiastun historii gry, który wygląda równie wypełniony rozlewem krwi, jak ostatnie wpisy w serii.