Już nie kupimy GRIDa 2 w cyfrowych sklepach!

GRID 2, kontynuacja Race Driver: GRID z 2013 roku, nie jest już dostępny w cyfrowych witrynach sklepowych na PC, PS3 lub Xbox 360.

Gra została usunięta ze sprzedaży i chociaż przyczyny tego nie są jasne, istnieje prawdopodobieństwo, że prawa do samochodów, utworów lub muzyki wygasły. Race Driver: GRID został podobnie usunięty w styczniu 2017 roku.

Jeśli odwiedzisz stronę gry na Steamie, pojawi się następujący komunikat: "Na prośbę wydawcy GRID 2 nie jest już dostępny w sprzedaży na Steam". Gra nie jest już dostępna do kupienia w wersji cyfrowej na konsoli Xbox 360 lub PS3, chociaż w żadnym ze sklepów nie podano powodu.

Jeśli wcześniej kupiłeś GRIDa 2, nadal możesz go pobrać na swoje konto i grać.

GRID zostanie ponownie uruchomiony w tym roku z nową pozycją serii, która zostanie wydana 11 października na PC, PS4 i Xbox One. Trzecia gra z tej serii, GRID Autosport, również zostanie przeniesiona na Switcha.

Na Pograjniku znajdziesz więcej informacji i ciekawostek ze świata gier!  Dołącz do naszego serwera Minecraft EasyHC z wersją 1.8, ID: mc.pograjnik.pl. Śledź nasze media społecznościowe, by być ze wszystkim na bieżąco - InstagramFacebook Twitter.