Jak grać Lifeline w Apex Legends

Dodał: Criketon | Data dodania: 13-02-2019 16:36 | Kategoria: Gaming | Polubienia: 0 | Wyświetlenia: 62

Apex Legends to gra battle royale, która wyróżnia się w strategii zespołowej, oferując osiem unikalnych postaci z ich własnym wyrazistym wyglądem i umiejętnościami.

Jedną z tych postaci jest Lifeline, odpowiadająca za wsparcie, która jest prawdopodobnie najlepsza rozpoczęcia swojej przygody z tą grą ze względu na dużą użyteczność i prostotę, jaką ma w swoim zestawie.

Jako klasa oparta na wsparciu, główne atuty Lifeline wynikają z jej zdolności do utrzymania drużyny w walce, oferując uzdrowienie i tarczę. Ona jest postacią, którą każdy powinien wypróbować i mieć w swojej drużynie, jeśli chce się mieć szansę na zdobycie ważnego zwycięstwa.

Medyk Bojowy - Pasywka

Dzięki swojej pasywnej zdolności, Lifeline tworzy tarczę przed zneutralizowaną jednostką, jednocześnie ożywiając ją, aby dać jej większą szansę uratowania kolegi z zespołu.

To, w połączeniu z umiejętnością tarczy (Q) Gibraltara, może naprawdę pomóc i przywrócić drużynie pełną moc.

Lifeline powinna zawsze być osobą ożywiającą sojuszników, jeśli i kiedy jest to możliwe, ponieważ leczy sprzymierzeńców bardziej niż jakakolwiek inna postać po udanym odrodzeniu. 

D.O.C. Leczący Dron - Q

Jedną z głównych zalet Lifeline jest jej zdolność pod przyciskiem Q, która zrzuca drona, który powoli leczy wszystkich członków otaczającej go drużyny.

Uzdrawianie jest powolne i nie stanowi ratunku w walce, ale zdecydowanie pomaga członkom zespołu zaoszczędzić na innych przedmiotach dających zdrowie, które mogą być przydatne w późniejszych etapach meczu.

To, co znajdujemy, pomaga również, gdy jesteś blisko walki, jest upuszczenie Drona, aby powolnie leczyć podczas strzelania do wrogów. Dron jest niezniszczalny, dzięki czemu może Cię leczyć podczas otrzymywania obrażeń i może uratować Cię przed śmiercią.

Pakiet Opieki - Ultimate

Umiejętność ultimate Lifeline przywołuje pakiet opieki z nieba, który sprawia, że Twoja drużyna lub ktoś, kto pierwszy do niego dotrze, oferuje szeroki wachlarz łupów, aby dać Ci dodatkową szansę na wygraną.

Im bardziej mecz się rozwinie, tym bardziej bezużyteczny będzie Twój Ultimate i będzie ostatnią rzeczą, którą chcesz przywołać w ostatnim okręgu, by pokazać wszystkim swoją pozycję.

Można jednak użyć go do stworzenia prowizorycznej tarczy, ale to nie jest właściwy cel tej umiejętności.