GTA V sprzedane w około 110 milionach egzemplarzach

Dodał: Criketon | Data dodania: 14-05-2019 18:45 | Kategoria: Gaming | Wyświetlenia: 15

GTA 5 nadal sprzedaje się po sześciu latach od uruchomienia na konsolach i cztery lata po tym, jak w końcu pojawił się na PC. W ostatnim omówieniu wyników finansowych, wydawca Take-Two zauważył, że sprzedaż najnowszej części Grand Theft Auto osiągnęła jak dotąd najlepsze wyniki w tym roku, podczas gdy GTA Online nadal rośnie, a zarobki przekraczają oczekiwania. Nieźle jak na grę, która pojawiła się w ostatnim pokoleniu konsoli.

Gra z otwartym światem została sprzedana ponad 110 milionów razy, co jest absurdalnie dużą liczbą, ale może nie jest to aż tak zaskakujące, biorąc pod uwagę to, że nigdy nie zamierza opuszczać listy best sellerów.

Take-Two wskazał na ciągłe aktualizacje GTA Online, zwłaszcza Arena Wars i After Hours, dla utrzymania graczy w anarchicznym sandboxie. Z pewnością GTA Online nie rozczarowało nas tak, jak Red Dead Online. Red Dead Redemption 2 osiągnęło już 24 miliony sprzedanych kopii, ale jego tryb online pozostawia wiele do życzenia. Take-Two jest jednak optymistyczne i powiedziało, że liczba zamówień wzrosła.

Niestety, sukces gry kowbojskiej nie zainspirował Take-Two do ogłoszenia portu na PC. Wydawca nadal był nieufny, mówiąc, że następny ruch należy do Rockstar. Wciąż jednak jest wiele powodów, by oczekiwać, że w końcu trafi do naszej okolicy.