G2 wróci z zespołem PUBG

Dodał: Criketon | Data dodania: 15-01-2019 21:38 | Kategoria: E-sport | Wyświetlenia: 91

W ciągu ostatnich 24 godzin G2 Esports publikuje tajemnicze tweety, które zdają się nawiązywać do powrotu organizacji w PlayerUnknown's Battlegrounds.

Tweety, publikowane co kilka godzin, zmniejszają rozmiar pierwszej mapy PUBG w miarę upływu czasu dzięki niebieskiemu okręgowi, ponieważ wydaje się, że powiększa się na stale rosnące logo G2.

Wszystko to wydaje się wskazywać na powrót G2 na scenę PUBG. Organizacja miała początkowo oddział w zeszłym roku, który został rozwiązany w grudniu. W tym zespole znaleźli się gracze, którym nie udało się znaleźć innych organizacji. Jack "WACKO" Middleton jest jedynym byłym członkiem G2 Esports, który odnalazł skład, odkąd został rozwiązany, a teraz gra w Team Full Focus.

G2 nigdy nie odnosił sukcesów ze swoim składem PUBG, ale dzięki PUBG Corp. inwestującym więcej w scenę esportową i tworząc ligi regionalne, może być właśnie tym, co G2 potrzebowało, by powrócić na światło dzienne.

Oczywiście, wszystko to może być podstępem od G2, co prowadzi do kolejnego ogłoszenia - ale tutaj mamy nadzieję, że G2 powróci na bitwę, aby zakwestionować mistrzostwo zwycięstw kurczaków w przyszłości.