Fnatic współpracuje z Twitchem

Dodał: Criketon | Data dodania: 05-02-2019 16:37 | Kategoria: E-sport | Polubienia: 0 | Wyświetlenia: 50

Fnatic ogłosił swoją partnerską współpracę z Twitchem. Europejska organizacja dołącza do innych konglomeratów esportowych, które w przeszłości współpracowały z platformą streamingową, takich jak TSM i Cloud9.

Fnatic wspomniał o tym, czego fani mogą oczekiwać od tego partnerstwa w przyszłości. "Cieszymy się, że możemy połączyć siły w celu opracowania nowych form twórczych treści na żywo, które mogą być dostarczane fanom w nowy i innowacyjny sposób", powiedział Fnatic w komunikacie prasowym.

Twitch planuje pomóc Fnatic się rozwinąć, zgodnie z Petyą Zheleva, menedżerką ds. współprac esportowych. "Planujemy ściśle współpracować z Fnatic, aby jeszcze bardziej angażować się w ekscytujące treści" - powiedziała Zheleva.

Dodatkowo dyrektor generalny Fnatic, Wouter Sleijffers, wspomniał o wizji, która ma wiele wspólnego ze współpracą z Twitchem. "Wierzymy, że Fnatic i Twitch mają wizję sprowadzania esportów do każdego domu dzięki nowym formom treści, które zapewniają niesamowite wrażenia wizualne" - powiedział Sleijffers. Wszyscy streamerzy powiązani z Fnatic będą teraz transmitować wyłącznie przez Twitcha.