FirstBlood współpracuje z Divine Esports i Wietnamską Ligą PUBG

Dodał: Criketon | Data dodania: 06-02-2019 22:19 | Kategoria: E-sport | Polubienia: 0 | Wyświetlenia: 75

Organizatorzy turniejów online, FirstBlood, ogłosili współpracę z Divine Esports i Wietnamską Ligą Divine w PUBG. Partnerstwo zapewni Divine Esports dostęp do platformy turniejowej FirstBlood i zwiększy ich obecnośćw Wietnamie i Azji Południowo-Wschodniej. Będzie to również pierwsze wejście FirstBlood do regionu SEA (Południowo-Wschodnia Azja), powiększając ich biura w Ameryce Północnej, Europie i Indiach.

Tran Thu Dong, współzałożyciel firmy Divine Corp. , powiedział w komunikacie prasowym: "Chcemy uczynić z Wietnamu centrum esportów Południowo-Wschodniej Azji", dodając: "Za 6 miesięcy popatrzymy wstecz na wyniki, które osiągnęliśmy i dowiemy się dlaczego dołączył do nas FirstBlood. Rok 2019 będzie niezapomniany dla esportów w Wietnamie!". 

Joe Zhou, dyrektor generalny FirstBlood powtórzył tę ekscytację. "Sukcesy Divine League są instrumentalnym dowodem na to, że nasza ostateczna wizja jest w FirstBlood, konkurencyjna strona gier wideo może być dostępna prawie dla każdego. Z niecierpliwością czekamy również na współpracę z firmą Divine, która wprowadzi więcej esportowych produktów do tego regionu w 2019 roku."

Będzie więcej ogłoszeń dla graczy, którzy wezmą udział w aktywnych turniejach. Aby mieć oko na to, kiedy możecie konkurować, upewnijcie się, że dodałeś oficjalną stronę do ulubionych. Możesz także być na bieżąco z FirstBlood na Facebooku.