FaZe Clan współpracuje z Burger Kingiem

FaZe Clan dodał kolejnego partnera do rozwijającej się listy. FaZe współpracuje z Burger Kingiem w celu promowania ogólnokrajowego wydania Impossible Whopper, ogłosiła wczoraj organizacja.

FaZe pozostaje jedną z najbardziej znanych organizacji esportowych na świecie i współpracuje z wieloma znanymi markami i produktami. Od gigantów samochodowych, takich jak Nissan, po platformę do tworzenia stron internetowych Wix, Burger King jest najnowszą z wielu światowych marek, które współpracują z FaZe.

To nie jest pierwsza współpraca Burger Kinga ze światem esportu. Kiedyś firma oferowała możliwość zamówienia dostawy w grze od graczy Burger Clan i współpracowała z Jackiem 'CouRage' Dunlopem i Sethem 'Scump' Abnerem, aby promować tryb Blackout, tryb battle royale w Call of Duty: Black Ops 4.

Burger King wprowadził Impossible Whopper w Stanach Zjednoczonych 8 sierpnia. Burger ten jest reklamowany jako "100 procent WHOPPER, zero procent wołowiny", ale spotkało się to z kontrowersjami dotyczącymi grillowania płomiennego w tym samym brojlerze wołowiny i kurczaka.

Na Pograjniku znajdziesz więcej informacji i ciekawostek o świecie gier. Dołącz do naszego serwera Minecraft EasyHC z wersją 1.8, ID: mc.pograjnik.pl. Śledź nasze media społecznościowe, by być ze wszystkim na bieżąco - Instagram, Facebook i Twitter.