Epic Games doda nowy system turniejowy do Fortnite

Dodał: Criketon | Data dodania: 08-01-2019 21:33 | Kategoria: E-sport | Polubienia: 0 | Wyświetlenia: 61

Fortnite: Battle Royale ma otrzymać nowy system turniejowy w grze, który przyniesie żywe tabele liderów i wielokrotne neutralizacje podczas wydarzeń, zgodnie z postem pracownika Epic na Reddicie.

Colin Fogle, świetny projektant esportowy, wyjaśnił we wtorek na subreddicie Fortnite: Battle Royale, dlaczego było mniej turniejów w grze niż zwykle. Fogle powiedział, że deweloper wprowadzi w styczniu nowy system obsługi turniejów, który "stworzy bogatszą różnorodność wydarzeń, aby zachować świeżość i ekscytujące wrażenia".

Na początku stycznia będzie mniej turniejów z tego powodu, ale częstszy harmonogram wydarzeń powróci po dodaniu nowego systemu i rozwiązaniu nieuniknionych błędów.

Epic przeprowadził Winter Royale w listopadzie i grudniu, korzystając z zakładki turniejów w grze. Wydarzenie, które podzieliło europejskich i północnoamerykańskich konkurentów, dało wspólną nagrodę w wysokości miliona dolarów.

Winter Royale było pierwszym dużym wydarzeniem Epic, przeprowadzony za pomocą systemu w grze, wprowadzonego w październiku. Inne wydarzenia nie obejmowały nagród pieniężnych, lecz nagrody w grze.

Biorąc pod uwagę, że kwalifikacje do Mistrzostw Świata Fortnite prawdopodobnie rozpoczną się w ciągu najbliższych kilku miesięcy, wydaje się, że Epic próbuje ulepszyć system eventów, aby przeprowadzić proces kwalifikacji.