Darmowy PUBG Lite w Polsce już 10 października!

PUBG Lite przechodził gruntowne testy w niewielu regionach w ciągu ostatnich kilku miesięcy, a teraz darmowa wersja popularnej gry battle royale zostanie wprowadzona do Europy i ponad 50 innych krajów.

Pierwotnie zbudowany jako samodzielny tytuł w Tajlandii, PUBG Lite powoli zwiększa swoją dostępność w innych regionach, zyskując ogromną popularność w Azji Południowo-Wschodniej, Brazylii i kilku innych krajach. Pięćdziesiąt dwa kraje, w tym Wielka Brytania, Francja i wiele innych obszarów europejskich otrzymają otwartą wersję beta od 10 października.

Rejestracja na otwartą wersję beta jest otwarta do 8 października, a gracze, którzy zarejestrują się przed zakończeniem rejestracji wstępnej, otrzymają darmową skórkę Desert Camo do M416 i skórkę Rock Star do AKM.

Wersja Lite ma być sparowaną wersją gry, któa może działać na prawie każdym nowoczesnym komputerze lub laptopie. Choć nadal będzie miał wiele takich samych trybów, broni i ma te same podstawowe koncepcje, wciąż jest to darmowa gra o wyższej jakości.

Poza niższymi specyfikacjami, jest to całkowicie samodzielny tytuł, w którym wielu graczy uwielbia konkurować. Czyni bitwy mniej intensywnymi, obniżając liczbę graczy do 60 w głównym trybie battle royale, co oznacza, że gry trwają krócej.

PUBG Lite ma również całkowicie unikalny tryb, w którym cztery drużyny po czterech graczy walczą ze sobą w znacznie mniejszych konfliktach. Jest to bardziej tryb drużynowego deathmatchu, który koncentruje się na eliminacjach, a nie na wykluczaniu innych graczy z rywalizacji.

Oprócz L-COINów, waluty w grze, PUBG Lite ma również własną wersję Battle Passa o nazwie Lite Pass. Zapewni to graczom więcej wyzwań do wykonania, aby zdobyć nagrody na podstawie ich postępów. Będzie także lepszy Battle Pass zwany Lite Pass Premium, który będzie zawierał dodatkowe nagrody.

Ta gra jest darmowym odpowiednikiem PUBG i jest reakcją na sukces darmowego Fortnite'a, jaki osiągnął w ciągu ostatnich dwóch lat.

Wraz z ekipą Pograjnika z pewnością przetestujemy ten tytuł podczas otwarte bety, a na Pograjniku znajdziesz więcej informacji o PUBG Lite, jak i o dwóch jego innych wersjach, mobilnej i komputerowej. Śledź nasze media społecznościowe - Facebook, Instagram i Twitter - by być ze wszystkimi ciekawostkami na bieżąco.