Czas skopać parę ogródków! Gra PLANTS VS. ZOMBIES: BITWA O NEIGHBORVILLE jest już dostępna

PopCap™, twórca jednej z najbardziej lubianych franczyz wśród gier wideo, a także studio należące do Electronic Arts Inc., ma przyjemność ogłosić, że gra Plants vs. Zombies: Bitwa o Neighborville™ jest już dostępna w sklepach oraz do pobrania w wersji cyfrowej na PlayStation®4, Xbox One® i PC, za pośrednictwem Origin™. 

Najnowsza edycja najbardziej zwariowanego shootera na świecie rozgrywa się na przedmieściach Neighborville, gdzie toczy się kolejny konflikt pomiędzy zombie, a roślinami. Bitwa rozkwitła na trzy regiony wolnej eksploracji, w których gracze mogą dosłownie przekopać trawę w pogonie za przeciwnikiem. Z 20 w pełni konfigurowalnymi klasami postaci, sześcioma wciągającymi trybami multiplayer oraz nowym regionem towarzyskich spotkań Giddy Park, Plants vs. Zombies: Bitwa o Neighborville oferuje świeżo wyselekcjonowane treści dla graczy w każdym wieku.

"Jesteśmy mocno podekscytowani, wypuszczając na rynek nasz największy jak do tej pory shooter, Plants vs. Zombies: Bitwa o Neighborville, dla wszystkich poszukujących przygód Sąsiadów na całym świecie", powiedział Rob Davidson, Game Director w PopCap, Vancouver. "Nie możemy się doczekać, aż każdy będzie mógł doświadczyć wspólnej rozgrywki w naszej grze".?

Podobnie jak w przypadku poprzednich edycji shootera Plants vs. Zombies, szalona rozgrywka wieloosobowa jest najważniejszym elementem Plants vs. Zombies: Bitwa o Neighborville z sześcioma trybami multiplayer w tym nowym i niezwykle emocjonującym 4x4 Battle Arena w Funderdome.

Prócz znanych, ulubionych postaci z poprzednich gier Plants vs Zombies takich, jak GroszkostrzelecSłonecznik czy Zombiaki Żołnierz oraz IMP i Z- Mech, do botanicznego pojedynku dołącza 6 nowych bohaterów m.in: ziejący ogniem Smok czy kierująca się emocjami, ale nie trzeźwymi myślami, Gwiazda Kina Akcji rodem z lat 80. Prócz tego możesz połączyć siły ze znajomym grając jako Dąb i Żołądź czy zombie Kosmiczny Kadet. Wszystkie postacie można zmieniać za pomocą szalonych dodatkowych modyfikacji kosmetycznych. 

Śmieszne zadania, kolorowe dodatki i uwielbiany zestaw postaci są rozproszone w trzech regionach gry, w tym w znanym centrum miasta Neighborville, a także na groźnych obrzeżach miasta ulokowanych w gorącej i zakurzonej Mount Steep czy bujnych, ale obcych regionach Weirding Woods.

Gracze mogą łączyć siły i kopać trawę w trybie lokalnej kooperacji oraz kooperacji online w każdym trybie, niezależnie od tego, czy chodzi o walkę w kwitnących regionach, czy też dołączanie do walki w sześciu różnych trybach wieloosobowych.

Dodatkowo, twórcy umożliwiają graczom wejście do Giddy Park na bitwy w trybie multiplayer lub użycie tablicy społecznej do interakcji z innymi graczami i tworzenia grup. Giddy Park pozwala również na testowanie umiejętności różnych postaci oraz... granie na gigantycznych pianinie. Graczy czekają również comiesięczne eventy takie, jak październikowy Trawnik zagłady, które pozwolą na odblokowanie kosmetycznych nagród czy dodatkowych zadań. 

Rozszerzona wersja gry, Deluxe Edition, zawiera dwie legendarne skórki dla Groszkostrzelca i Gwiazdy Kina Akcji, wyjątkowy komiks Bitwa o Neighborville i 5 emotikon. Fani, którzy wcześniej zakupili Edycję Founder’s, mogą zachować swoje postępy w grze w standardowej wersji. 

Informacje związane z nową zawartością, wydarzeniami na żywo, aktualizacjami i nie tylko znajdziesz w postach z cyklu Wieści z Neighborville oraz w comiesięcznych transmisjach Na żywo z Neighborville z udziałem twórców gry. Możesz również śledzić Plants vs. Zombies na Facebooku, Twitterze, Instagramie i na YouTube, by poznać więcej szczegółów. Witamy w Neighborville.

Na Pograjniku znajdziesz więcej artykułów z ciekawostkami. Śledź nasze media społecznościowe - Facebook, Instagram i Twitter - aby niczego nie przegapić!