Call of Duty: Mobile nadchodzi na Androida i iOS

Dodał: Criketon | Data dodania: 21-03-2019 21:40 | Kategoria: Gaming | Polubienia: 0 | Wyświetlenia: 28

Call of Duty, popularna seria gier wideo z perspektywy pierwszej osoby (FPP), pojawi się w mobilnej wersji na Androida i iOS. Fani mogą się teraz rejestrować online, a użytkownicy Androida mogą także wstępnie zarejestrować się w Google Play Store. Aplikacja i wszelkie przyszłe aktualizacje są bezpłatne, zgodnie ze stroną internetową gry.

W emailu rzecznik Activision powiedział, że tego lata w wybranych regionach pojawi się beta. Kiedy fani się rejestrują, mogą zdecydować się na otrzymywanie aktualizacji dotyczących gry, w tym podczas uruchamiania wersji beta. Gdy bezpośredni link Google jest aktywny, wkrótce zobaczymy link rejestracyjny dla użytkowników systemu iOS.

Nowa gra została ogłoszona we wtorek podczas Unity Keynote na konferencji Game Developers Conference 2019. Fani mogą oczekiwać map dla Nuketown i Crash, trybów, ciężkiej artylerii i postaci ze wszystkich gier COD - od Black Ops po Modern Warfare.

Nowa mobilna wersja gry, stworzona we współpracy z Tencent i Activision, zostanie wprowadzona na rynek Ameryki Północnej, Ameryki Południowej, Europy i innych krajów.