Call of Duty: Modern Warfare z nowym zwiastunem!

Activision ujawniło, że przejdzie do 'następnej ewolucji' trybu żołnierzy sił specjalnych w Call of Duty: Modern Warfare.

Firma przesłała wczoraj nowy zwiastun o siłach specjalnych w grze, który pokazał nową opowieść wynikającą z historii broni chemicznej w kampanii. Gracze będą częścią nowej drużyny, która jest przypisana do kilku misji w całej historii. Drużyna musi polować na przywódcę tajemniczej opozycji, AQ, i powstrzymać zagrożenie wojny chemicznej.

Zwiastun potwierdził, że ten tryb będzie zawierał współpracę dla czterech graczy, w przeciwieństwie do poprzednich wersji tego trybu, które były tylko dla dwóch graczy w Call of Duty: Modern Warfare 3.

W połowie zwiastunu widać żołnierza rannego na podłodze. Ale zostaje wskrzeszony przez kolegę z drużyny za pomocą strzału stymulacyjnego w sposób podobny do systemu ożywienia w trybie Zombie. W tym trybie gracze nie umierają natychmiast po wyczerpaniu zdrowia. Są zneutralizowani, co oznacza, że można ich ożywić.

Tryb z siłami specjalnymi będzie miał pojazdy, których gracze będą mogli używać do przemierzania każdej misji. Potencjalnie można je wykorzystać do wejść lub ucieczki z misji, ponieważ gracze wyskakują z samolotu na końcu trailera.

Widać też tajemniczą postać strzelającą do żołnierza leżącego na podłodze. Jest to najprawdopodobniej czarny charakter trybu, ponieważ jego twarz nie jest pokazywana, ale to tylko spekulacja.

Część Modern Warfare zostanie wydana na całym świecie 25 października.

Na Pograjniku pojawi się więcej informacji o nowej grze Call of Duty, dlatego śledź nasze social media - Facebook, Instagram i Twitter - by być ze wszystkim na bieżąco!