CORSAIR dostawcą sprzętu organizacji Method

Dodał: Criketon | Data dodania: 08-01-2019 22:43 | Kategoria: E-sport | Wyświetlenia: 100

Organizacja esportowa Method w poniedziałek dodała urządzenia peryferyjne do gier i producenta komponentów CORSAIR jako oficjalnego dostawcę klawiatur, myszy, podkładek pod myszy i zestawów słuchawkowych dla zespołu.

Method ma zespoły w Fortnite, Rocket League, PlayerUnknown's Battlegrounds, Street Fighter, Injustice 2 i FIFIE, ale organizacja może być najbardziej znana ze swojego sukcesu w World of Warcraft, gdzie ma rozległą grupę graczy, którzy atakują, walczą w lochach i konkurencyjnie o areny z innymi graczami.

Method ukazało się w zeszłym roku, gdy stała się nie tylko pierwszą gildią, która ukończyła pierwszy nalot na najnowsze rozszerzenie WoWa, Battle for Azeroth, ale także transmitowała tę akcję na żywo. Akt popisania się progresją na żywo był czymś, od czego wiele gildii wcześniej się powstrzymywało, by uniemożliwić konkurującym gildiom kradzież strategii. Transmisje na żywo ujawniły ukrytą niszę rynkową dla profesjonalnej sceny WoW.

Oprócz dodania CORSAIR, Method powitało na Twitterze Elgato, firmę wspierającą transmisje. Szczegóły dotyczące zaangażowania Elgato nie zostały ujawnione, ale w ubiegłym roku firma została przejęta przez CORSAIR.

Uwielbiam to, co CORSAIR robił na imprezach hazardowych w ubiegłym roku, ludzie są świetni, przejęcie Elgato naprawdę pokazało, w jakim kontakcie są ze społecznością graczy i przyszłością profesjonalnego streamowania " - powiedział Scott McMillan, współzałożyciel i współwłaściciel Method w wydaniu. "Nie sądze, że istnieje peryferyjna firma, która mogłaby lepiej pasować do Method."

W ramach umowy, menedżer esportowego pogramu w CORSAIR i partnerstw, Frank Fields, powiedział w wydaniu, że marka będzie zawierać nowe plany związane z treściami wokół zespołu, ale w oświadczeniu nie ujawniono żadnych konkretnych informacji.

Obecna oferta sponsorska Method obejmuje już MSI, firmę sprzętów komputerowych, producenta foteli dla graczy Vertagear oraz markę akcesoriów do komputerów stacjonarnych Kensington.