Byłe SKT T1 i FACEIT organizują turniej w Apex Legends o 25 tysięcy dolarów

Dodał: Criketon | Data dodania: 21-03-2019 19:08 | Kategoria: Wydarzenia | Polubienia: 0 | Wyświetlenia: 30

T1 Entertainment & Sports, niedawno utworzone wspólne przedsięwzięcie esportowe pod SK Telecom i Comcast Spectacor, nawiązuje współpracę z FACEIT, aby pod koniec miesiąca zorganizować Apex Legends Invitational.

Wydarzenie o puli nagród w wysokości 25 000 $ odbędzie się 30 marca o godzinie 20:00 i będzie transmitowany na kanałach T1 i FACEIT na Twitchu. Lista zawodników obejmie popularnych streamerów i profesjonalnych graczy zaproszonych przez T1.

Pełne szczegóły dotyczące Apex Legends Invitational nie zostały jeszcze ujawnione, ale prawdopodobnie zostaną opublikowane w tygodniu poprzedzającym wydarzenie.

Comcast Spectacor, właściciel zespołu Philadelphia Fusion w Overwatch League, oraz SK Telecom ogłosiły wspólne przedsięwzięcie esportowe w lutym, w którym organizacja opracowała plan utowrzenia zespołów w całym spektrum esportów, w tym gatunku battle royale i Super Smash Bros. Ultimate.

Wraz z utworzeniem T1 przyjęło markę zespołu trzykrotnych zwycięzców Worldsów w League of Legends, SK Telecom, którego nazwę zmieniono na nową organizację.

T1 podpisało umowy z dwoma nowymi profesjonalnymi graczami, którzy będą streamować i rywalizować w tytułach z gatunku battle royale. Podobnie organizacja przywitała ostatnio Haydina "Zerg" Gordona, Kurtisa "Kurt" Galla i Brendana "BCJ" Jensena do profesjonalnego zespołu w Apex Legends.