Błąd w Apex Legends ułatwia wygrane

Dodał: Criketon | Data dodania: 12-02-2019 19:25 | Kategoria: Gaming | Polubienia: 0 | Wyświetlenia: 86

Błąd znaleziony na Reddicie daje graczom darmowe wygrane w Apex Legends, twórców Respawn Entertainment, nowej darmowej grze z gatunku battle royale, która rozgrywa się w uniwersum Titanfall.

Błąd, napotkany przez wielu członków subreddita Apex, powstrzymuje graczy przed zeskoczeniem ze statku na początku gry i uniemożliwieniem im otrzymania obrażeń. Po pewnym czasie krąg zmniejsza się, zanim ostatecznie zabije każdy oddział wroga - co daje darmową i łatwą wygraną.

"Byłem w drużynie, która wszystko wyczyściła i sprawdzała każdy zakręt w dwóch ostatnich kręgach, a jednak nikogo nie znaleźliśmy", powiedział Ochkoman na Reddicie. "Po śmierci z powodu obrażeń w strefie gra powiedziała, że wygrał ktoś inny."

Twórcy Apex zdają sobie sprawę z tego problemu i pracują nad jego rozwiązaniem. Członek zespołu programistów odpowiedział na post na Reddicie, prosząc go o przesłanie większej ilości informacji za pośrednictwem prywatnej wiadomości. Respawn nie podał konkretnej daty, kiedy błąd został naprawiony, ale powiedzieli, że zostanie poprawiony tak szybko, jak to możliwe.

Wciąż są to pierwsze dni tego battle royale i można się spodziewać kilku początkowych problemów. W porównaniu do podobnych gier z tego gatunku, takich jak Fortnite i PUBG, Apex jest dosyć stabilny, z bardzo niewielką liczbą zgłoszonych błędów czy problemów.

W ciągu zaledwie trzech dni gra przekroczyła 10 milionów pobrań, i pomimo kilku nieszczęśliwych wypadków, głównie kojarzy się pozytywnie społeczności. Przez niektórych Apex został nazwany "pogromcą Fortnite".