Avant Gaming współpracuje z MSI

Dodał: Criketon | Data dodania: 02-02-2019 12:46 | Kategoria: E-sport | Polubienia: 0 | Wyświetlenia: 57

Wkrótce po ogłoszeniu marki kawy Ice Break jako głównego sponsora, Avant Gaming dokonał kolejnego dużego ruchu w tym tygodniu, ogłaszając partnerstwo z MSI na 2019 rok.

Avant zawsze był stabilną organizacją w regionie ANZ (Australia - Nowa Zelandia). Avant prawdopodobnie produkuje najlepsze treśco w regionie i jeśli ich ostatnia wydajność w Oceanic Pro League jest czymś, do czego należy przejść, ich umiejętności w grze zaczynają się dopasowywać do wydajności offline.

Wesley Collier, dyrektor generalny Avant uważa, że to coś więcej niż partnerstwo. "Jesteśmy tak podekscytowani, że mamy wspaniałą markę, taką jak MSI, która dołącza do nas w tym roku" - powiedział. "MSI pomoże nam osiągnąć wielki dystans i dać graczom większą motywację w czasach, gdy nie są tylko w biurze."

Obecnie znajduje się na pierwszym miejscu w rankingu OPL, ex aequo z Chiefs and Bombers, wydaje się, że motywacja z pewnością działa na korzyść zespołu, który zmierzył się z ostatnim spadkiem.

To ogłoszenie pojawia się w tym samym tygodniu, w którym Order ogłosił, że współpracuje z Alienware, o czym możesz przeczytać tutaj. Region ANZ z pewnością ma dobry początek 2019 roku, miejmy nadzieję, że przełoży się to również na międzynarodowy sukces na zmianę.