Aktualizacja PUBG na konsole opóźniona

Dodał: Criketon | Data dodania: 01-03-2019 21:23 | Kategoria: Gaming | Polubienia: 0 | Wyświetlenia: 26

Coraz to nowsze aktualizacje trafiają do PUBG na PC, ale na konsolach nic się nie wydarzyło od styczniowej aktualizacji, która przyniosła mapę Vikendi zarówno na Xbox, jak i na PlayStation.

Od kiedy aktualizacja została opublikowana 22 stycznia, gracze skarżyli się na problemy z wydajnością, nad którymi pracował zespół deweloperów. W aktualizacji opublikowanej na oficjalnej stronie PUBG wstępnie zaplanowana aktualizacja 28 lutego została oficjalnie opóźniona do 5 marca z powodu "nieprzewidzianych problemów technicznych".

"Jak wspomnieliśmy 15 lutego, nasz zespół skupił się na naprawie tych problemów, a wstępna aktualizacja została zaplanowana na 28 lutego" - czytamy w poście. "Niestety, ze względu na problemy techniczne, które mogłyby spowodować dalsze szkody dla stabilności gry, podjęliśmy trudną decyzję, aby przesunąć datę patcha na 5 marca."

Ponieważ kolejna łata zostanie odłożona na mniej niż tydzień, teraz pokrywa się ona z nadchodzącym połączeniem z Horizon: Zero Dawn, które rozpocznie się tego samego dnia dla graczy na PS4. Więcej o tym możesz przeczytać tutaj.

Dodano poprawki boczne, które pomagają naprawić mniejsze problemy, na przykład problem z dopasowaniem odtwarzaczy Xbox do gier na serwerach poza ich regionem, co poważnie pogorszyło wrażenia z wysokim pingiem i opóźnieniem. Zostało to rozwiązane 27 lutego, ale zespół deweloperów wciąż nie spuszcza oka z problemu, ponieważ działa przed nadchodzącą aktualizacją.

Ogłoszenie opóźnienia nie pasowało niektórym fanom, prowadząc do kilku komentarzy i filmów, w których krytykowali Bluehole.

W wyniku opóźnień i problemów, Bluehole da graczom tajemniczy prezent. Te szczegóły zostaną ujawnione wraz z wydaniem patcha 5 marca.