14-letni gracz Fortnite dołącza do FaZe Clan

Kyle "Mongraal" Jackson oficjalnie podpisał kontrakt z FaZe Clan, ogłosiła organizacja. Mongraal był wcześniej w Team Secret i był jednym z pierwszych graczy w składzie oddziału Fortnite: Battle Royale.

Mongraal udowodnił swoją niesamowitą zdolność w Fortnicie, kwalifikując się do finałów Pucharu Świata cztery razy. Wielu fanów uważa go za jednego z najlepszych profesjonalnych graczy Fortnite na scenie, a FaZe Clan wydaje się zgadzać.

Mongraal dołączył do zespołu Secret w wieku 13 lat, co uczyniło go najmłodszym zawodowym graczem Fortnite na świecie. Ale ten rekord został pobity przez gracza H1ghSky1, który podpisał kontrakt z FaZe w marcu. 

#Fortnite: Announcing the transfer of Fortnite Professional player Kyle "Mongraal" Jackson from @teamsecret to @FaZeClan.@Mongraal will compete with FaZe Clan at the upcoming Fortnite World Cup from July 27th-28th, where he is qualified in both the Solo & Duo events.#FaZeUp

— #FaZeUp (@FaZeUpdate) July 7, 2019

Mongraal będzie reprezentować FaZe na finałach Pucharu Świata w Nowym Jorku od 26 do 28 lipca. Innymi zawodnikami FaZe biorącymi udział w finale są Vorwenn, Megga, Dubs, Funk, Nate Hill i były zawodnik organizacji, Turner "Tfue" Tenney.

Jest to duży ruch zarówno dla organizacji, jak i dla gracza, i stało się to w samą porę na finały Pucharu Świata. To inteligentne wyczucie czasu FaZe, aby zmaksymalizować zysk z wydarzenia, które odbędzie się jeszcze w tym miesiącu.

Ogłoszenie Mongraala na Twitterze osiągnęło ponad 68 000 polubień w czasie pisania tego wpisu. To tylko pokazuje ogromną skalę i esportowy potencjał tej gry.

I N T R O D U C I N G F A Z E M O N G R A A L@Mongraal | #FaZeUp pic.twitter.com/Oj8J6HEFTr

— FaZe Clan (@FaZeClan) July 7, 2019

Na naszej stronie znajdziesz więcej informacji o Fortnicie, jak i o wielu innych grach.