Oficjalna ścieżka dźwiękowa Need for Speed Heat dostępna w streamingu

EA i Ghost Games ujawniły oficjalną ścieżkę dźwiękową dla Need for Speed Heat. Muzyka jest już dostępna na Spotify, Apple Music i Deezer

Zawiera ona imponującą listę 58 utworów zasilanych adrenaliną, w tym wynik najnowszej współpracy French Montana z Cardi B i Post Malone - singiel "Writing on the Wall", numery wschodzącej gwiazdy Melii i wielu innych utalentowanych artystów, w tym 2 Chainz, A$AP Ferg, Toro y Moi, Diplo, Bonobo czy Denzel Curry.

W ścieżce dźwiękowej Need for Speed Heat znajdzie się również oryginalna ścieżka dźwiękowa autorstwa brazylijskiego kompozytora Pedro Bromfmana. Najbardziej znany ze swoich prac nad serialem Narcos z serii Netflix i najbardziej dochodowym filmem w historii kasowej Elite Squad w Brazylii, Bromfman stworzył oryginalne kompozycje, które oddają kulturę latynoamerykańską Palm City. Jego kompozycje dostępne będą w serwisach streamingowych, gdy gra zostanie uruchomiona.

Need for Speed Heat to ściganka opierająca się na rywalizacji kierowców i policjantów. Gra dostępna będzie na Playstation 4, Xbox One i PC 8 listopada 2019 roku.

Na Pograjniku znajdziesz więcej informacji i ciekawostek ze świata gier! Śledź nasze media społecznościowe, czyli Facebook, Instagram i Twitter, by być na bieżąco.